Polub nas na facebook

[Powrot do gory]

News

Koszulki Guano Apes - zbieramy zamówienia!

Zostały wznowione zamówienia na oficjalne koszulki fan clubu Guano Apes (stary wzór). Kto chce otrzymać koszulkę jeszcze na koncert GA w Krakowie proszony jest o niezwłoczne wypełnienie formularza tutaj.!

[AKTUALIZACJA] - Zamówienia zbieramy w dalszym ciągu z powodu niewystarczającej liczby chętnych. Maile z informacją o wpłacie na konto zostaną rozesłane po przekroczeniu limitu 15 koszulek.

Guano Apes - This Time - PREMIERA!

Zapraszam do zapoznania się z najnowszym clipem Guano Apes - This Time, promującym album "Bel Air". Z powodu ograniczeń terytorialnych jakie wprowadziły niemieckie serwisy zapraszam do pobrania wideo tutaj (Right-Click and "Save As...") (player).

Guano Apes - Fanman @ Harald Schmidt Show

Dzisiaj w nocy został nadany program na SAT.1 (Harald Schmidt Show) z Guano Apes podczas którego został wykonany utwór "Fanman". Zapraszam do działu download, aby zapoznać się z video!

Guano Apes "Bel Air" (Gold Edition)

Już w dniu 07.10.2011 pojawi się albumu"Bel Air" w wersji gold. Opórcz znanego nam wydawnictwa dostaniemy w bonusie DVD zawierające "making of Bel Air" oraz:

- teledysk "Oh What A Night"
- teledysk "Sunday Lover"
- video "Fanman" (Live @ Montreux 2011)
- This Time (Live @ Montreux 2011)

Meet & Greed Kontrust z fanami już dzisiaj podczas Przystanku Woodstock!

Zapraszam w imieniu swoim i zespołu na spotkanie z fanami, które odbędzie się w wiosce Kontrust dzisiaj o godzinie 15.00. Wioska znajduje się za namiotem Kriszny w okolicach siedziby Piratów i miasta Chełm. Szukajcie białego transparentu KONTRUST w okolicach 15.00! Jest to doskonała okazja do poznania zespołu bliżej i porozmawiania na luzie. Zespół przygotował dla was różne gifty:)

Wygraj spotkanie z KONTRUST!

UWAGA! Można wygrać spotkanie z zespołem Kontrust w cztery oczy:) Więcej szczegółów tutaj. Zapraszamy do udziału w konkursie i do odwiedzenia naszej wioski podczas przystanku Woodstock. [Kontrust]

Zbliża się Woodstock XVII z Agatą i Kontrustem!

Wielkimi krokami zbliża się jeden z największych festiwali w Europie, czyli XVII Przystanek Woodstock, który odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia. W tym roku na dużej scenie zagrają m.in. The Prodigy, Helloween, Airbourne, Riverside. Na dużej scenie pojawi się też zespół Kontrust, na który wielu z nasz czeka. Zespół jest bardzo stylistycznie podobny do Guano Apes i darzony przez fanów GA dużą sympatią. Nie znasz zespołu Kontrust? tym bardziej musisz pojawić się na przystanku i usłyszeć ich na żywo!

Oprócz zagranicznych i polskich zespołów warto poświecić uwagę też innemu ważnemu wydarzeniu. Z okazji 30 lat od powstania zespołu Republika i 10 lat od śmierci Grzegorza Ciechowskiego organizowany jest Projekt Republika. W projekcie bierze udział m.in. Glaca (Sweet Noise, My Riot), Lipa (Illusion,Lipali), Kobra (Kobranocka), Titus (Acid Drinkers), Ania Dąbrowska i Maciej Silski.

Podczas przystanku Woodstock możecie liczyć na moją gorąca relacje zza kulis! Do zobaczenia podczas tegorocznego Przystanku Woodstock 2011!Guano Apes - Sunday Lover - PREMIERA!

Zapraszam do zapoznania się z najnowszym clipem Guano Apes - Sunday Lover, promującym album "Bel Air". Z powodu ograniczeń terytorialnych jakie wprowadził serwis myvideo.de zapraszam do pobrania wideo tutaj (player).

Pozdrowienia dla Marca & Pezi :) ("keine grenzen")

Guano Apes w Białymstoku - działo się!

Własnie wszyscy powoli wracamy do swoich domów po pierwszym koncercie Guano Apes w tym roku w Polsce. Show bardzo udane a utwory z nowej płyty dobrze się odbiera na żywo. Dłuższa relacja już niebawem. Na razie zapraszam do galerii wstępnej (więcej na dniach). GALERIA BIAŁYSTOK 2011

PS Najnowszy singiel Guano Apes "Sunday Lover" - premiera już w poniedziałek!

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell