Polub nas na facebook

[Powrot do gory]

News

Zbliża się Woodstock XVII z Agatą i Kontrustem!

Wielkimi krokami zbliża się jeden z największych festiwali w Europie, czyli XVII Przystanek Woodstock, który odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia. W tym roku na dużej scenie zagrają m.in. The Prodigy, Helloween, Airbourne, Riverside. Na dużej scenie pojawi się też zespół Kontrust, na który wielu z nasz czeka. Zespół jest bardzo stylistycznie podobny do Guano Apes i darzony przez fanów GA dużą sympatią. Nie znasz zespołu Kontrust? tym bardziej musisz pojawić się na przystanku i usłyszeć ich na żywo!

Oprócz zagranicznych i polskich zespołów warto poświecić uwagę też innemu ważnemu wydarzeniu. Z okazji 30 lat od powstania zespołu Republika i 10 lat od śmierci Grzegorza Ciechowskiego organizowany jest Projekt Republika. W projekcie bierze udział m.in. Glaca (Sweet Noise, My Riot), Lipa (Illusion,Lipali), Kobra (Kobranocka), Titus (Acid Drinkers), Ania Dąbrowska i Maciej Silski.

Podczas przystanku Woodstock możecie liczyć na moją gorąca relacje zza kulis! Do zobaczenia podczas tegorocznego Przystanku Woodstock 2011!Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell