Polub nas na facebook

[Powrot do gory]

News

GUANO ÜBER ALLES, czyli jak Dywizja GA podbiła Rzeszowczyznę

Rzeszów. Z czego słynie miasto Rzeszów? Czym wyróżnia się stolica Podkarpacia? Rzeszowianie na pewno wymieniliby wiele charakterystycznych cech, które czynią Rzeszów miejscem unikalnym. Dla nas Rzeszów stał się miastem wyjątkowym po wydarzeniach z 28 czerwca 2013 roku. Data-legenda. Miasto-legenda. A w nim zespół-legenda, który wystąpił na polskiej ziemi po raz siódmy w historii. I totalnie skopał nam tyłki... [czytaj więcej]

Czyżynalia 2013 - program

Dzisiaj rozpoczynają się Czyżynalia 2013. Wielu z Was pewnie jedzie tylko dla Guano Apes ale warto zapoznać się z całym programem imprezy, bo naprawdę zapowiada się ciekawie.

Guano Apes na Czyżynaliach w Krakowie!

Zespół pojawi się już 19 maja w Krakowie podczas krakowskich juwenaliów "Czyżynalia 2013". GA zagra w takim gronie jak m.in. Within Temptation i Sabaton. Cała impreza rozpocznie się 18.05 na terenie "Muzeum Lotnictwa Polskiego". Zapraszamy wszystkich fanów i nie tylko, ponieważ będzie okazja do posłuchania oprócz starych, sprawdzonych hitów kilka utworów z nadchodzącego albumu!

Złota Płyta za album "Bel Air"!

Zespół Guano Apes za ponad 100.000 sprzedanych egzemplarzy "Bel Air" w Niemczech został nagrodzony Złotą Płytą. Wręczenie nagrody miało miejsce po występie w X Factor, a otrzymali ją z rąk wokalisty zespołu Scooter.

Guano Apes Złota Płyta

Guano Apes w X Factor

W jednym z ostanich odcinków niemieckiego wydania programu talent show X Factor mogliśmy zobaczyć Guano Apes na scenie razem z mrs. greenbird. Zespoł wykonał utwór "Oh What A Night". Przypominam, że Sandra była jurorką w tym programie, a grupa "mrs. greenbird" była pod jej opieką.

Zobacz występ:


Pomóżmy Kontrustowi zagrać na Woodstock 2012!!

Jako, że GA nie gra na Woodstock'u warto pomóc po naszej muzycznej znajomości Kontrustowi zdobyć Złotego Bączka. Wygrana umożliwi ponowne zagranie na dużej scenie podczas tegorocznego Woodstock'u. Zapraszam do oddania głosu i w imieniu zespołu dziękuję. Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk do "The Butterfly Defect"!

[ODDAJ GŁOS]


Guano Apes na Rock In Wrocław

Mamy pierwszy koncert Guano Apes w tym roku w Polsce. Zespół zagra razem na scenie m.in. z Queen podczas festiwalu Rock In Wrocław w dniu 07.07.2012!

Guano Apes "Bel Air" - Trasa ANULOWANA

Trasa Guano Apes do końca tego roku została odwołana. Powodem jest stan zdrowotny Sandry, która naderwała sobie mięsień w nodze (bolesna sprawa...). Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell