Polub nas na facebook

[Powrot do gory]

News

Forum Guano Apes DIVISION

Dzisiaj oficjalnie wystartowało polskie forum poświęcone Guano Apes i fan clubowi. Jeśli macie jakieś propozycje do głównych tematów na forum to wyślijcie je na kamad@obywatel.pl

Uwaga

W okolicy 1 kwietnia strona nie będzie dostępna przez dwa dni z powodu zmiany providera internetowego. Za utrudnienia przepraszam.

Zrzuty z nowego clipu

Klikając [url=../html/pretty.htm]tutaj[/url] możecie zobaczyć screenshoty z najnowszego clipu GA Pretty In Scarlet.

Download Pretty In Scarlet

W dziale download znajduje się nowy clip Guano Apes. Zapraszam do ściągania i oglądania, bo naprawdę warto. Jest to jeden z lepszych clipów w videografii GA.

Singiel Pretty In Scarlet

Jutro odbędzie się premiera videoclipu do utworu Pretty In Scarlet (utwór pochodzi z najnowszego albumu Guano Apes "Walking On A Thin Line). Data premiery singla z tym utworem to 7 kwietnia.

Aktualizacja

Jest już regulamin fan clubu, który możecie przeczytać tutaj. W galerii pojawiły się pierwsze zdjęcia.

Polski fan club Guano Apes

Wystartował polski fan club Guano Apes (niedługo oficjalny). Zadaniem fan clubu jest jest m.in. informowanie o najnowszych wydarzeniach dotyczących Guano Apes. Więcej szczegółów znajdziecie w dziale FAN CLUB.

Overdrive na VIVA PL

Jeśli ktoś do tej pory nie miał okazji zobaczyć koncertu Guano Apes z Oberhausen ma okazję nadrobić zaległości. W środę (26 luty) na Vivie Polska możecie obejrzeć wywiad z Sandrą Nasic o 16.00, a o 21.00 koncert.

Download Ringfest

W download znajdziecie materiał video z występu Guano Apes, który odbył się w sierpniu 2002 z okazji 10-cio lecia GUN Records.

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell