Polub nas na facebook

[Powrot do gory]

News

Download

Na stronie dostępny jest do ściągnięcia clip "Quietly" w dobrej jakości. Zapraszam do download.

Przerwa wakacyjna

Przez najbliższe dni strona nie będzie aktualizowana z powodu mojego wyjazdu. Następna aktualizacja przewidywana jest za tydzień.

Obejrzyj Quietly

Kliknij [url=rtsp://streams.aol.de/narrowband/entertainment/musik/guano_quiet_nb.rm]tutaj[/url], aby zobaczyć clip Quietly w słabej jakości. Video można obejrzeć tylko w Real Player. Na dniach postaram się umieścić clip na stronie.

Sandra o Quietly

Sandra poinformowała na oficjalnej stronie GA, że clip do nowego singla będzie można zobaczyć w TV już w następnym tygodniu. Możemy też się spodziewać limitowanej edycji singla ze specjalnym bonusem.

Comet Awards

GA zostali nominowani do niemieckiej nagrody Comet Award w kategorii "Best Band National". Uroczystość rozdania nagród odbędzie się 15 sierpnia w KÖLNARENA.

Quietly nowym singlem

BMG podało oficjalne informacje, że trzecim singlem z nowego albumu GA będzie utwór "Quietly". Termin wydania to 21 lipca.

Z innej beczki... Iron Maiden w Polsce

Fani Iron Maiden po raz kolejny mogli zobaczyć ten zespół w Polsce. Tym razem miało to miejsce w katowickim Spodku 3 czerwca 2003. Na stronie możecie znaleźć zdjęcia wykonane przez mojego kumpla z klasy Maćka i jego ekipę( pozdrowienia dla ziomali z Radomia).
Więcej [url=../html/iron2003.htm]tutaj[/url] !

Fake

najnowszy album

sonda

Jak oceniasz singiel Close To The Sun?

  • 1 Close to the heaven
  • 2 Neutral
  • 3 Close to the hell