Czerwiec 25 2026 01:38:33
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

MTV Music Awards 2004 bez GA

Podani sš już wykonawcy nominowani do tegorocznych nagród MTV Music Awards, których rozdanie odbędzie się tym razem w Rzymie (18 listopad). Niestety w tym roku nominacji nie dostali Apesi w kategorii "BEST GERMAN ACT".Nominowani zostali: Beatsteaks, Die Arzte, Die Toten Hosen, Rammstein, Sportfreunde Stiller. W polskiej kategorii nominacje dostali: Ania Dšbrowska, Reni Jusis, Sidney Polak, Sistars, Trzeci Wymiar.

Komentarze

~GoGa dnia październik 07 2004 15:13:47
:eek: ale jestem zla z tego pofodu...wRRRR...! GA nee nominofani... Smutek(((((( Kufa... Pokazuje język jakie oszukanstfo!
~karolina dnia październik 07 2004 20:40:37
sami są sobie winni, to przez tą długą przerwę... Smutek
ale dlaczego mi strona nie działa? nie mogę po niej chodzić, i wogóle ... a chciałabym coś ściągnąć...
KaMaD dnia październik 08 2004 07:58:28
W jakim sensie nie chodzi Ci stronka? Jesli napisalas komentarz to znaczy, ze dziala. Pokazuje Ci sie menu po lewej stronie?
~ImTheOne dnia październik 09 2004 10:57:46
Nio szkoda ze ich nie bedzie Smutek Ale sluchalem ostatnio Rammstein "Raise, raise", i dla mnie to oni wlasnie sa dla mnie faworytami Z przymrużeniem oka
~Bielau dnia październik 14 2004 18:19:24
eeee, no ludzie, popatrzcie, jakie nominacje są w Polsce... Chcielibyście, żeby GA startowało w tym gronie? Reni Jusis? Sydney Polak? bleeeeeeeeeeeeeee To tak, jakby w eurowizji startowali
~zdzisia dnia październik 16 2004 09:54:07
rzeczywiscie polskie grono nie jest wibitne, no ale coz.a guano niby za co mieli dostac nagrode jak nic w tym roku nie zrobili? tez jestem za Rammsteinem!
~Carmen (Cradle of filth!) dnia październik 16 2004 12:27:17
niemieckie zespoły terazz co sš nominowane sš bardzo fajne..tylko ne ma Guano szkoda :unsure: nie dali ich nawet sie nie dziwie przez ten rok GA mało zrobiło..cekam na nowe produkcje GA ^_^ :weirdo:
~capsel_ dnia październik 19 2004 22:24:41
Jestem za Ramms+ein Pokazuje język
~karolina dnia październik 24 2004 11:20:11
Nooo, nie miałam właśnie menu po lewej stronie, nie wyświetlało mi się ale już wszystko wporządku.
Cześc Bielau!!!!!!!! Pamiętasz mnie ? Z przymrużeniem oka
Szkoda mi guano, ale w takim razie to jestem za Rammsteinem.
~majak dnia październik 30 2004 10:46:12
Cóż może za rok, chociaż powoli te wszystkie "Awards" to coraz większy Shit Złość więc może nawet lepiej :hmm:
Rammstein "Reise Reise". Naprawdę świetny album.
Co do nominacji z Polski: PORAŻKA Pokazuje językush:

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,349 unikalne wizyty