Czerwiec 25 2026 01:39:31
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

News od Henninga!

Oto ostatni news z oficjalnej strony Guano Apes [url=http://www.guanoapes.org]www.guanoapes.org[/url] :

Cześć kochani ludzie!
Jak od wieków i teraz znowu aktualizacja od nas...
Najpierw chcielibyśmy wszystkim podziękować, którzy odwiedzili nas na minionych koncertach!
Co prawda nie graliśmy zbyt wiele i niestety tylko poza obrębem Niemiec, ale sprawiło nam to straszną frajdę, podczas naszej "prawdziwej przerwy" znowu stanąć na scenie!

[b]Co nowego...[/b]
Niestety Festiwal w Austrii nie odbył się, co nas bardzo zmartwiło!
Na pocieszenie zostaje jeszcze Portugalia i Luxemburg.

Dennis realizuje się w swoim solowym projekcie TAMOTO zupełnie jak Sandra, która treściwie zbiera piosenki i idee oraz współpracuje z różnymi ludzmi, aby ukończyć album. Ja będę teraz jak zawsze w studiu, pracując przy rozmaitych projektach, a niedawno razem z Dennisem i Stefanem zrealizowaliśmy Seminarium w "Popinstitut" w Hannoverze ( [url=http://www.popinstitut.de]www.popinstitut.de[/url] ).
Sandra zaangażowała się w projekt "Sistars" ([i]nie mylić z polskim zespołem! - red.)[/i]) i wszyscy jesteśmy właśnie w trakcie kończenia dwóch nowych piosenek, które już dawno mieliśmy w głowach (?). Następnie jest jeszcze coś zaplanowane na koniec roku - tyle mogę już powiedzieć, zostanie wydany nowy singiel, a do niego nowy teledysk. Podobnie postaramy się z Friedlem o nowe DVD... więc ewentualnie będziemy potrzebować waszej pomocy!
Wszystko następne wkrótce, o ile to będzie gotowe!

Mam nadzieję, że może zobaczymy was jeszcze w Luxemburgu, bo przecież nie jest to aż tak daleko od niemieckich granic... ;-)

Sedeczne pozdrowienia

Henning

Komentarze

~ImTheOne dnia wrzesień 14 2004 20:13:17
Good job, gambix!
~Paweł dnia październik 09 2004 22:10:36
:s "Już od wieków i teraz znowu aktualizacja od nas"
fajnie że się umiecie posługiwać translatorem... ale przydałoby się to przerobić troszkę, w końcu nie mówimy po polskiemu... :eek:
ale strona fajna, zaglšdam co jakis czas. oby tak dalej Uśmiech

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 5,681,367 unikalne wizyty