Czerwiec 25 2026 01:40:56
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Forum - reaktywacja

Po czterech miesiącach przerwy największe, polskie forum poświęcone Guano Apes znowu działa. Zapraszam wszystkich do udzielania się na nim, bo warto.

Komentarze

~STIGI_Guano_Apes_fan[PL] dnia sierpień 19 2004 08:36:34
fajnie 8)
KaMaD dnia sierpień 19 2004 09:44:28
Hehe tez sie ciesze, bo dlugo na to ja i Wy czekaliscieUśmiech
~zdzisia dnia sierpień 19 2004 13:26:15
yupi
~dominika dnia sierpień 20 2004 18:03:48
podajcie mi linka bo mi sie te napisy nie wyświetlają (forum,downloads...) :eek:
~STIGI_Guano_Apes_fan[PL] dnia sierpień 20 2004 18:13:00
pewnie nie masz flesha...

forum -> http://bimber.pl/guano/forum/
~dominika dnia sierpień 21 2004 15:04:45
mam
~zdzisia dnia sierpień 28 2004 10:54:33
a mi znowu nie dziala. co za zycie
KaMaD dnia sierpień 28 2004 23:27:46
juz powinno dzialac
~zdzisia dnia sierpień 31 2004 12:45:34
dziala :roll:

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 5,681,407 unikalne wizyty