Czerwiec 25 2026 01:38:32
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Rozwišzanie konkursu

Wczoraj minął tydzień od ogłoszenia konkursu. Dziś tylko jeden singielek znajdzie szczęśliwego właściciela. Ale spodobało mi się rozdawanie i za tydzień może będzie do wygrania "Quietly" :) A dziś wygrywa Zdzisia. Gratuluję i pozdrawiam! I czekajcie na kolejny konkurs :D
PS. Kto chce poprowadzić konkurs za tydzień, ja też chciałbym mieć szansę,,,
Dawid Szkudlarek

Komentarze

~ImTheOne dnia czerwiec 29 2004 15:43:58
Jadąc dziś autobusem tak pomyślałem że mogłbym przecież dać jakieś nagrody pocieszenia (np. 5 sztuk Z przymrużeniem oka I każdy byłby trochę szczęśliwy... Smutek Ale to musiałbym pogadać z KaMaDem. Na koszulki raczej nie byloby szans, ale kiedy był u mnie ostatnio wspomniał coś o czapeczkach Z przymrużeniem oka Would you prefer? Z przymrużeniem oka Napiszcie co o tym sądzicie Z przymrużeniem oka
Pozdrawiam
Dawid Szkudlarek
~STIGI_Guano_Apes_fan[PL] dnia czerwiec 29 2004 17:06:19
miec czapke z GA to by bylo super, ja u siebie na wiosce Z przymrużeniem oka nigdy nie widzialem czapki z GA :huh: a co dopiero miec taka 8)
~majka dnia lipiec 01 2004 20:07:24
no tak... dajcie mu szanse... ^_^
~zdzisia dnia lipiec 08 2004 13:19:42
jaaaaaa?wygrałam???no co wy. ale jajja.hhehehehe.az sie wzrószyłam i dalej nie wierze. jestem dzieckiem szczescia.na razie tyle moge z siebie wydusic wiec dzieki wielkie iyp itd

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.10 5,681,344 unikalne wizyty