Czerwiec 25 2026 01:39:16
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Bez kitu

W niedzielę na antenie internetowego radia "bez kitu" (www.bezkitu.com) , w programie "tańce wojenne" (16.00-18.00) odbędzie się pojedynek Guano Apes vs Kitty. Jest to cotygodniowa audycja prezentująca kapele w jakiś sposób do siebie zbliżone stylistycznie czy muzycznie. Słuchacze mogą głosować, który z zespołów bardziej lubią, który bardziej przypadł im do gustu. Głosowanie odbywa się na stronie www.bezkitu.com/bitwa . Przy okazji audycji będzie kilka słówek na temat działalności naszego FC GA DIVISION.

Komentarze

~G@P@ dnia czerwiec 04 2004 14:24:07
Mam nadzieję że Guano rozniesie tych kiepszczaków w pył Złość Tak wiem poniosło mnie, no ale jak bitwa to bitwa. hmm "zbliżone stylistycznie czy muzycznie" ja bym polemizował.
~jajco dnia czerwiec 04 2004 15:23:39
no guano rulezzz!!!!!!!!!
~STIGI_Guano_Apes_fan[PL] dnia czerwiec 04 2004 16:45:47
ja juz zaglosowalem oczywiscie na Guansów Szeroki uśmiechDDDDDDDDDD
~narva dnia czerwiec 06 2004 17:34:55
Ha!! ja też zagłosowałam rzecz wiadoma na guano Z przymrużeniem oka ja tez bym polemizowała
~zdzisia dnia czerwiec 09 2004 12:42:26
a ja jednak na tych drugich ^_^
~ja dnia czerwiec 14 2004 19:08:13
i co wygrali??

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 5,681,350 unikalne wizyty