Czerwiec 25 2026 01:42:29
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

"Bel Air" 4 kwietnia w Polsce! Oh What A Night już u nas

W Polsce premiera albumu będzie miała miejsce 4 Kwietnia. Album pojawi się w standardowej wersji oraz "Deluxe" zawierającej dwa dodatkowe utwory ("Fire" i "Carlo And Shine"). Wersja "Deluxe" oprócz dodatkowych utworów wzbogacona będzie o drugie CD z najbardziej znanymi utworami GA oraz plakat. Jest to nie lada gratka dla fanów zwłaszcza, że ilość albumów w wersji "Deluxe" będzie w mocno limitowej liczbie egzemplarzy.

Singiel "Oh What A Night" można już usłyszeć w polskiej radiostacji "Antyradio" :) Miło!

Komentarze

~Patrick Witcher dnia marzec 04 2011 18:26:16
http://www.stern.de/kultur/musik/videopremiere-oh-what-a-night-guano-apes-feiern-comeback-1660297.html
Teledysk do piosenki "Oh What A Night"
~Joanna dnia marzec 04 2011 18:39:39
hmm, to już za miesiąc ;D
asia97 dnia marzec 04 2011 22:07:35
Teledysk mi się podoba *__* ale tak jakoś dziwnie się go ogląda. Tak trochę nie pasuje do nich. Ale nawet jeśli to będzie ich najgorsza płyta itp. to zawsze będę ich wspierać. Uśmiech
KaMaD dnia marzec 09 2011 17:47:30
Bel Air w wersji "Deluxe" jednak nie bedzie zawieral dodatkowego CD.

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,438 unikalne wizyty