Czerwiec 25 2026 01:39:16
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Guano Apes Białystok 2011 - czyli czas na wznowienie koszulek i smyczy fan clubowych

W związku z nadchodzącą trasą i jednym z koncertów który odbędzie się w Polsce będą wznowione zamówienia na koszulki fan clubowe i smycze. Wiem, że po trasie 2009 wiele osób chciało koszulkę ale już był niedostępne. Szczegóły odnośnie tych gadżetów zostaną opublikowane w tym tygodniu.

Komentarze

~El_Chupacabra dnia luty 04 2011 06:41:27
czekam z niecierpliwością...
~alka dnia luty 06 2011 19:13:32
sistars niecierpliwie wyczekują Z przymrużeniem oka)
~buka. dnia luty 09 2011 16:21:04
yeah! super! szkoda tylko, że od Białegostoku dzieli mnie 10 godzin Z przymrużeniem oka
~Rex87 dnia luty 12 2011 14:31:02
Alk na drogę i jechano ;D

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.13 5,681,350 unikalne wizyty