Czerwiec 25 2026 01:40:40
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Guano Apes w Polsce !! Mamy pierwszy termin w maju

Doczekaliśmy się pierwszego terminu koncertu Guano Apes w Polsce w 2011 ! Odwiedzą nas podczas

Juwenaliów w Białymstoku

w maju, a dokładnie 20.05.2011! Do zobaczenia na koncercie, pewnie nie jedynym, na którym będzie nasza ekipa z GA DIVISION:)

Dołącz na facebook event
Porozmawiaj na forum

Komentarze

~Asia dnia styczeń 28 2011 21:56:14
Teraz to już mam łzy w oczach ze szczęścia Z przymrużeniem oka
~Asia dnia styczeń 28 2011 21:57:45
Szkoda, że nie pojade.. :cry: :cry:
~Asia dnia styczeń 28 2011 21:59:06
Ps. też miałam łzy w oczach ze szczęścia jak zobaczyłam Z przymrużeniem oka
~Seba dnia styczeń 28 2011 22:32:50
eh troche daleko z Częstochowy
jenka dnia styczeń 29 2011 08:38:02
cudownie wreszcie Uśmiech ciekawe kto sie tak nameczyl ze przyjezdzaja na juwe, podziwiam Uśmiech
~Robert dnia styczeń 29 2011 12:33:05
Kochani, poprawka bedzie, koncert bedzie 20tego,

Koordynator Juwe Bstok
KaMaD dnia styczeń 29 2011 13:52:19
Ok widze, ze zmiany dotycza jeszcze dwoch innych koncertow. Terminarz zaktualizowany. Jakby cos nie gralo to prosze pisac na kamad[]apes.pl
~lalek dnia luty 12 2011 11:26:31
ja z kielc ale pojade Szeroki uśmiech
~mich@l 12 dnia luty 12 2011 18:54:57
masaka dleko ale bede Szeroki uśmiech
~JAK dnia marzec 16 2011 10:23:05
W Warszawie na Ursynaliach 1-3 czerwca http://www.ursynalia.pl/ Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 5,681,397 unikalne wizyty