Czerwiec 25 2026 01:43:20
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Awaria systemu rejestracji

Przez miesiąc nie działał system dodawania nowych osób do FC. Jeśli ktoś rejestrował się a nie został dodany to prosimy o ponowne wypełnienie formularza. Za niedogodności przepraszamy.

Komentarze

~KoRnelia dnia marzec 15 2007 16:20:26
Dlaczego tak żadko piszesz notki??
czemu tka mało zdjęć w galeri?
czy można przysyłać jeszcez rysunki?
KaMaD dnia marzec 16 2007 14:07:01
Hmm malo sie ostatnio dzieje w swiecie GA i nie ma o czym pisac, a rysunki oczywiscie mozna przesylac.
~maCieK dnia kwiecień 25 2007 08:38:34
Dalej sie nie moge zarejestrowac Pokazuje język
KaMaD dnia kwiecień 27 2007 14:10:22
mko10@onet.pl
SMTP error from remote mail server after RCPT TO:<mko10@onet.pl>:
host poczta.onet.pl [213.180.130.206]: 501 5.1.3 User:
mko10@onet.pl not found

Ma Pan odpowiedz na swoja rejestracje.
~maCieK dnia kwiecień 28 2007 08:42:01
Ale podałem inny e-mail: mko10@op.pl - ten jest porpawny ^_^
STIGI dnia kwiecień 30 2007 09:10:16
hm ogolnie o2, onet, wp to shit jesli chodzi o rodzime poczty Z przymrużeniem oka
Domson dnia maj 05 2007 21:30:46
Mam na o2 i nie narzekam, malo spamow i jeszcze w TLENIE mam szybki dostep Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,459 unikalne wizyty