Czerwiec 25 2026 01:38:05
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Czat z Henningiem 01.12.2006

Jutro z okazji wydania płyty "The Lost (T)apes" odbędzie się czat z Henningiem. Każdy kto ma pytania dotyczšce nowego wydawnictwa i nie tylko jutro będzie miał szanse dowiedzieć się co nieco.

Czat będzie miał miejsce o godzinie 18.00 [[url=http://gun.saigns.de/]tutaj[/url]].

Kliknij [url=http://www.gunrecords.de/gifts/index.php?aid=more&id=28]tutaj[/url] aby przesłuchać fragmenty albumu.

Komentarze

~marta dnia listopad 30 2006 20:19:51
albo ja jestem tępa albo w jakims dziwnym formacie sa te fragmenty, bo zadnym programem nie moge tego otworzyć Złość
KaMaD dnia listopad 30 2006 21:40:08
Do odtwarzania sampli potrzebny jest Real Player.
~agata dnia listopad 30 2006 22:52:50
hm. nawet fajne te songi... najfajniejsze 11 i 12 według mnie Pokazuje językP.

wie ktoś czy Sandra w ogóle zamierza coś wydać .. bo niby miała robić karierę solową no ale ile lat można nagrywać krążek?
~Baśka dnia grudzień 01 2006 08:05:08
ja slyszalam,ze miala byc wydana w tym roku,w grudniu,ale sluch o niej i o jej plycie zaginol...moze uda sie cos wybadac na czacie? ^_^
nie moge sie doczekac plyty,a nigdzie jej nie ma!! :cry:
~zdzisia dnia grudzień 04 2006 08:08:35
jak ktos znajdzie gdzies ta plyte (w polsce) to niech sie pochwali! ^_^
STIGI dnia grudzień 04 2006 11:25:45
to samo tyczy sie neta... :s

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,337 unikalne wizyty