Czerwiec 25 2026 01:39:41
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

OFM a nieuczciwość wobec fan clubowiczów

Mam dla Was złą informację, dział OFM zostaje zablokowany na kilka dni z powodu umieszczania clipów z tego działu przez pewne osoby w serwisie YouTube. Większość z nich pochodzi z naszych prywatnych zbiorów i kaset, za które słono zapłacilismy i z grzeczności umieszczamy je dla fan clubowiczów, żeby tylko wybrane osoby miały do nich dostęp. Za niektórymi plikami naprawde musimy się niezle uganiać, żeby je dostac a tutaj ktoś tak sobie je umieszcza na innej stronie. Dział OFM zostanie uruchomiony ponownie po usunięciu przez te osoby plików z YouTube (jeśli to nie nastąpi osoby zostaną usunięte z FC).

Osoby na czarnej liście to:
- gro**a
- bas**92

Komentarze

~gro**a dnia wrzesień 08 2006 15:46:00
wywaliłem z youtube te teledyski ktore mialem tylko i wylacznie z OFM. reszte (pinkpop, lowlands) mialem w swoich wlasnych zasobach dlatego ich nie wyrzucam, nie widze w dzieleniu się nimi z innymi nic zlego, tym bardziej że nie da się ich tam ściągnąć. za zamieszanie i wrzucenie 3 klipow bez pytani
~gro**a dnia wrzesień 08 2006 15:49:00
*za zamieszanie i wrzucenie 3 klipow bez pytania przepraszam.
tynka dnia wrzesień 08 2006 18:19:15
Mimo to tak sie nie powinno robic...
~slo dnia wrzesień 11 2006 18:21:51
Polskie myślenie - jak ja mam trudno to dlaczego ktoś miałby mieć łatwiej?
STIGI dnia wrzesień 11 2006 22:33:31
@slo tu nie chodzi o polskie myslenie tylko o zasady
~olka dnia wrzesień 12 2006 18:50:00
jak juz chcieliscie je umieszczac to było trzeba sie spytac chociaz czy mozecie ( przynajmniej ja bym tak zrobiła )
~martynaka dnia wrzesień 16 2006 23:37:50
kiedy ofm bedzie działajšce?
niech oni sie pospieszš z tym usuwaniem z youtube
~zdzisia dnia wrzesień 26 2006 08:00:51
w internecie sa jeszcze jakies zasady?!
:s :blink: :roll:
~jfj dnia luty 28 2007 00:41:21
Sa, zasady funkcjonowania stosu TCP/IP, he he he, pozatym jest
jeszcze netykieta... IMO tutaj bardziej chodzi o <B>regulamin</B>
FC Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 5,681,380 unikalne wizyty