Czerwiec 25 2026 01:42:28
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Filmik z Berlina

Umieściłem dzisiaj na stronie filmik, który nagrałem na koncercie w Berlinie (Columbiahalle). Jest to króciutka migawka, która powinna Wam przybliżyć panujący wtedy klimat :). Wiecej takich filmików znajdziecie w clipie dokumentującym moją podróż do Berlina (clip niebawem wrzucę w całosci na stronę). [[url=http://www.guanoapes.bimber.pl/down/GA-btl(Columbiahalle2005)-www.guanoapes.glt.pl.avi]Ściągnij filmik[/url]]

Komentarze

~goGA dnia luty 25 2005 14:55:48
hehe..zayebioza.. :love: :love: słychac yak fani spiewaya..We have to go.. Pokazuje język Pokazuje język dobre..hehZ
~guano_apes_fanka dnia luty 25 2005 15:47:39
no KaMaD...pozwole sobie powiedzieć..sprytne z ciebie chłopaczysko Pokazuje język mi sie podoba filmik bardzo.. Szeroki uśmiech klimacik oczyfiście spox..teraz jeszcze bardziej żałuje że mnie nie było tam ^_^
~patrycha dnia luty 25 2005 17:44:53
ja pierdole ale zajebiste!!!!!!!!!! Szeroki uśmiech szkoda tylko ze 30sekund ale normalnie the best!!!kocham SANDRE
~Roxana dnia luty 25 2005 18:13:37
eee.. Złość a ja nie mogłam włšczyć;( :cry: :cry: , szkoda. ale skoro fajne to fajne, KOCHAM SANDRE I GUANO APES!!!!
~Tiara dnia luty 25 2005 19:22:59
SUUPER!!!a bedzie jakas piosenka w calosci??bo ten kawalek choc 30sekund mial to byl swietny!!!
KaMaD dnia luty 26 2005 11:37:19
Milo, ze Wam sie podoba. Mam dluzsze filmiki ale przynagrywaniu ich niezle baterie wcina aparat, wiec postawilem na wiecej fotek (co widac na stronie).

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 5,681,438 unikalne wizyty