Czerwiec 25 2026 03:03:15
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Koniec Guano Apes ...

Dzisiaj odbędzie się ostatni koncert grupy Guano Apes. Kilka minut po 21.00 zaczną grać swoje największe przeboje w Braunschweig (Jolly Joker), aby po 23.00 zakończyć koncert i zamknąć rozdział muzyczny w swoim życiu zwany Guano Apes... Niestety po ponad 10 latach GA kończy działalność muzyczną. Sandra chce się wybić sama z projektem solo, reszta grupy, żeby nie pozostać bezczynnie angażuje sie w projekt "Tamoto". Może jeszcze kiedyś zatęsknią za sobą i stworzą znowu coś razem jako GUANO APES... Narazie pozostaje nam czekać na ich oddzielnie projekty i koncerty. Więc do zobaczenia na koncertach Tamoto i Sandry Nasic. W przyszłości planowane jest międzynarodowe spotkanie fanów GA (znowu ta sama ekipa co była w Berlinie - gorące pozdrowienia dla Daruda z Portugali, DJ'a z Holandii, dziewczyn z GA Maniacs ... i do zobaczenia :) ). Jeśli ustalimy coś więcej z fanami z innych państw napiszemy stosowne info na stronie.

Komentarze

~patrycha dnia luty 24 2005 08:46:15
jej plyta ma byc podobna do pioseneki w stylu "kumba yo"<podobniez> chciaz nie lubie hh to i tak kupie jej plyte bo bardzo podoba mi sie jej glos :blink:
a jesli chodzi o tamoto to slyszalam jedna pioseneke i myslalam ze bedzie gorsze jednak i tak nie kupie ich plyty bo wole glos S
~guano_apes_fanka dnia luty 24 2005 09:00:46
goGA...wiesz ,że my sie znamy? Pokazuje język (heh..ale to dziwnie zabrzmiało ^_^ )...
~Kara dnia luty 24 2005 11:13:39
A ja jestem fankš wszystkich Guano Apes, nie tylko Sandry i kupię płytę Tamoto Pokazuje język
~guano_apes_fanka dnia luty 24 2005 11:38:08
ja musze jeszcze kupić 'planet of the apes' ^_^
~Kara dnia luty 24 2005 12:14:42
DVD? czy CD?
~Fylypek dnia luty 24 2005 12:27:03
Kocham muzykę GA.Fantastyczną gitarkę,fenomenalny bas, energiczną perkusję oraz przeszywający głos Sandry.Tylko jako zespół byli wstanie połączyć melancholijną melodię z wyrazistym uderzeniem pełnym energii.Tylko razem byli wstanie stworzyć coś takiego czego mógłbym słuchać przez 6 lat non-stop.
~Fylypek dnia luty 24 2005 12:30:54
A co doSandry, to jeśli już wróci to tylko z powodu ewentualnej klapy swojego projektu. ALe wtedy bedzie chciała wrócić nie do chłopaków, ale do kasy jaką przy nich zgarniała. Myślę że skłanianie się Sandry w stronę hh(to widać po niej) przyczyniło się do rozpadu. Hip-hop trzeba tępić!!!
~Roxana dnia luty 24 2005 12:37:39
Zgadzam się...hip hop to nic i zero w porównaniu z ard cre'em jakim było Guano Apes...i wiecie co???po mału zdaje sobie sprawe z końca GA, i jest mi o tym przykro mówić, ale my i tak o tym nie decydujemy...może (oby)Sandra zatęskni troche za rock'iem i powróci do chłopaków...ja nadal ich bed
~Roxana dnia luty 24 2005 12:43:32
będe kochać....wiecie moze kiedy ma wyjść PLAET OF THE APES ma DVD, i czy wyszedł singiel BREAK THE LINE? bo go w sklepach nie widziałam :unsure: ... a tak wgóle to wie ktoś co oznacza ,,Guano Apes'', bo jak sprawdzałam w słowniku to coś z małpą ^_^ , ale chyba ie nie porównują do niej, no n
~Nathalja dnia luty 24 2005 12:51:24
guano no to wiadomo, a ape to małpa bezogonowa. [my nick is apesiak Szeroki uśmiech]

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,541 unikalne wizyty