Czerwiec 25 2026 04:13:31
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Koniec Guano Apes ...

Dzisiaj odbędzie się ostatni koncert grupy Guano Apes. Kilka minut po 21.00 zaczną grać swoje największe przeboje w Braunschweig (Jolly Joker), aby po 23.00 zakończyć koncert i zamknąć rozdział muzyczny w swoim życiu zwany Guano Apes... Niestety po ponad 10 latach GA kończy działalność muzyczną. Sandra chce się wybić sama z projektem solo, reszta grupy, żeby nie pozostać bezczynnie angażuje sie w projekt "Tamoto". Może jeszcze kiedyś zatęsknią za sobą i stworzą znowu coś razem jako GUANO APES... Narazie pozostaje nam czekać na ich oddzielnie projekty i koncerty. Więc do zobaczenia na koncertach Tamoto i Sandry Nasic. W przyszłości planowane jest międzynarodowe spotkanie fanów GA (znowu ta sama ekipa co była w Berlinie - gorące pozdrowienia dla Daruda z Portugali, DJ'a z Holandii, dziewczyn z GA Maniacs ... i do zobaczenia :) ). Jeśli ustalimy coś więcej z fanami z innych państw napiszemy stosowne info na stronie.

Komentarze

~Kara dnia luty 23 2005 16:23:14
tak, tak, jasne... przyjaciele kłócšcy się od blisko dwóch lat...
Przykro mi że się tak kłócš :cry:
~guano_apes_fanka dnia luty 23 2005 17:04:38
hmm..no niestety każdy popełnia błędy Szokh: tak bardzo bym chciała ,żeby za sobą zatęsknili kiedyś (jeśli to taka pawdziwa przyjaźń).oby tylko nie byli tacy zawzięci.. :cry: wszyscy są kochani i ja jakoś nie mam sumienia osądzać któregoś z nich bardziej niż pozostałych.. :cry: a szczególnie Sandry..
~Karina dnia luty 23 2005 17:06:40
ja tu wracam ze szpitala i chyba znowu do niego trafie
ale wiecie co mnie to w sumie tak samo obchodzi dlaczego rozstali się i koniec trudno jeśli kiedyś się zejdą będzie ekstra a jak nie no to trudno chociaz w sumie słuchałam GA w większym stopniu dla głosu Sandry....
~patrycja dnia luty 23 2005 17:47:21
ja rowniez slucham ich w zwiazku na glos Sandry.chociaz ich piosenki bardzo mi sie podobaja i zastanawaiam sie jakie piosenki bedzie teraz Sandra pisala po zakonczeniu zespolu bo slyszalam cos o hh co mi sie nie podoba
~goGA dnia luty 23 2005 18:37:52
oy troche sie zdenerfofałam Pokazuje język wchodzac na ta srtone podanš przez guano_apes_fanke :* yacy ludzie sa prozni..hahahahaa!! Szok Patrycyo a myslisze ze mi sie podobaja te plany Sandry doyczace hh o by to nie była prawda!! Pokazuje językuke: Pokazuje język Pokazuje język Uśmiech Uśmiech
~Kara dnia luty 23 2005 19:34:34
to ma być chyba pop-rock płyta
~Nathalja dnia luty 23 2005 19:56:47
wole hh niz pop-rock Pokazuje językuke:
~Candy dnia luty 23 2005 20:38:28
A mnie to szczególnie nie obchodzi... dobrze że Sandra będzie śpiewać hehe Pokazuje język
jenka dnia luty 23 2005 21:56:11
już niedługo sie dowiemy co Sandi będzie śpiewać hh czy rok czy pop-rock a może metal? :roll: hehe cierpliwości, jedno wiem - co nie zaśpiewa i tak mi sie będzie podobać :weirdo:
~guano_apes_fanka dnia luty 24 2005 08:36:26
pop rock?...tylko nie to ^_^...ja to bym chciała taki rock w połšczeniu z hh... :roll: szczerze mówišc to sie nie moge doczekać już tej jej solowej płyty Szeroki uśmiech a jak wam sie podoba tamoto? ^_^

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,689 unikalne wizyty