Czerwiec 25 2026 04:14:57
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Koniec Guano Apes ...

Dzisiaj odbędzie się ostatni koncert grupy Guano Apes. Kilka minut po 21.00 zaczną grać swoje największe przeboje w Braunschweig (Jolly Joker), aby po 23.00 zakończyć koncert i zamknąć rozdział muzyczny w swoim życiu zwany Guano Apes... Niestety po ponad 10 latach GA kończy działalność muzyczną. Sandra chce się wybić sama z projektem solo, reszta grupy, żeby nie pozostać bezczynnie angażuje sie w projekt "Tamoto". Może jeszcze kiedyś zatęsknią za sobą i stworzą znowu coś razem jako GUANO APES... Narazie pozostaje nam czekać na ich oddzielnie projekty i koncerty. Więc do zobaczenia na koncertach Tamoto i Sandry Nasic. W przyszłości planowane jest międzynarodowe spotkanie fanów GA (znowu ta sama ekipa co była w Berlinie - gorące pozdrowienia dla Daruda z Portugali, DJ'a z Holandii, dziewczyn z GA Maniacs ... i do zobaczenia :) ). Jeśli ustalimy coś więcej z fanami z innych państw napiszemy stosowne info na stronie.

Komentarze

~Kara dnia luty 23 2005 15:21:42
ZRESZTĽ SAMA TAK POWIEDZIAŁA!
~goGA dnia luty 23 2005 15:24:26
Dennis tak powiedział..w jakim wywiadzie..? SiC!! Szok Szok a nee zgodze sie..bo..!! moim zdaniem w ogóle nee widac po Niey..ubiera sie normalnie :blink: i nee wyglada na taka osobe nee afiszuye sie Swoim "bogactwem" yak inne gfiazdy..! 8) 8)
~Kara dnia luty 23 2005 15:24:51
Patrycja, posłuchaj tekstu Underwear 8)
~Roxana dnia luty 23 2005 15:26:24
Hey...ja tez chciałam napisać maila do Sandry kochanej, ale najwyżej po polsku, no nie? bo po angilsku to sie tylko przedstawić mogeZ przymrużeniem oka, i napisać że kocham GA!!! :love: :love: :cry: BUUUU, ej myslicie ze po polsku skapnie się, że..no wiecie o co chodzi? myslicie ze ma tłumacza, czy coś
~goGA dnia luty 23 2005 15:28:26
hie hie..ya tu widze ze Wy wszystko lepiej wiecie od Sandry.. :weirdo: a nawet jesli Sandra by zrobila to dla kasy..to mi to jak najbardziej nieprzeszkadza..! zawsze bedzie moja idolka !! :love: z najpiekniejszym głosem na swiecie..!! jestem jak najbardziej za Sandra.. 8) ZAWSZ
~Kara dnia luty 23 2005 15:32:57
Roxana, poproś kogoś to ci przetłumaczy... bo wątpię żeby Sandra coś z polskiego zrozumiała Z przymrużeniem oka
~guano_apes_fanka dnia luty 23 2005 15:57:48
http://muzyka.onet.pl/mr,1017321,wiadomosci.html...sorrki ,że tak nie na temat ,ale coś za bardzo ich zjechali.. :hmm: i co o tym myślicie?ktoś napisał ,że sandra ma głos jak woda po jakiejś ceramice czy jak tam... Złość
~Kara dnia luty 23 2005 16:14:51
Bo jest ten ktoś głupi!!!!!!!!!!!!!!!!! Złość Złość Złość
~Candy dnia luty 23 2005 16:16:27
Sandra jest jaka jest i co z tego? Każdy jest chciwy :s
A ja Sandrę kocham i nic tego nie zmieni, NIC!!! :huh: :love:
~patrycha dnia luty 23 2005 16:17:55
dobra juz rozumniem o co ic chodzi Kara. Pewnie Dennis byl wjurzony na Sandre i dltego tak powiedzial.nawet najlepsi przyjaciele sie kluca.

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 5,681,711 unikalne wizyty