Czerwiec 25 2026 04:14:45
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Koniec Guano Apes ...

Dzisiaj odbędzie się ostatni koncert grupy Guano Apes. Kilka minut po 21.00 zaczną grać swoje największe przeboje w Braunschweig (Jolly Joker), aby po 23.00 zakończyć koncert i zamknąć rozdział muzyczny w swoim życiu zwany Guano Apes... Niestety po ponad 10 latach GA kończy działalność muzyczną. Sandra chce się wybić sama z projektem solo, reszta grupy, żeby nie pozostać bezczynnie angażuje sie w projekt "Tamoto". Może jeszcze kiedyś zatęsknią za sobą i stworzą znowu coś razem jako GUANO APES... Narazie pozostaje nam czekać na ich oddzielnie projekty i koncerty. Więc do zobaczenia na koncertach Tamoto i Sandry Nasic. W przyszłości planowane jest międzynarodowe spotkanie fanów GA (znowu ta sama ekipa co była w Berlinie - gorące pozdrowienia dla Daruda z Portugali, DJ'a z Holandii, dziewczyn z GA Maniacs ... i do zobaczenia :) ). Jeśli ustalimy coś więcej z fanami z innych państw napiszemy stosowne info na stronie.

Komentarze

~guano_apes_fanka dnia luty 23 2005 14:42:44
SAM!..popieram cie!myśle,że mimo wszystko musiały być chociaż małe 'zgrzyty' :blink: jestem totalnie załamana :cry: ale nie wiem dlaczego,mam taką dziwną nadzieje,że sie może jeszcze zejdą.. :unsure: hmmm..naszym (czyli fanów)zadaniem jest teraz tylko czekać i patrzeć co będzie dal
~guano_apes_fanka dnia luty 23 2005 14:43:54
...co będzie dalej :eek:
~guano_apes_fanka dnia luty 23 2005 14:47:02
.....też ich tak bardzo bardzo bardzo bardzo kocham!! :love:
~Kara dnia luty 23 2005 14:47:25
Zgrzyty były, ale moim zdaniem nie takie małe, szczególnie między Dennisem a Sandrš i to co Dennis ostatnio powiedział o Sandrze... :cry:
~patrycja dnia luty 23 2005 14:53:35
a co on powiedzial o niej??ej a czemu ty myslisz ze Sandrze tylko sex w glowie? po tym jak napisalam DICKA? bo w innych piosenkach tego jakos nieodczulam.jej piosenki nie sa o sexie
~patrycja dnia luty 23 2005 14:56:10
ty Kara no i ci z tego ze ma 28lat i jest sama.chyba bys nie chciala zeby byla jak Jennifer Lopez ktora sie ciagle rozwodzi,co?? a wogole to w jakich piosenkach ona mysli o sexie?chyba tylko w dicku
ja tez nie bylam na ich koncercie!~~~!! :cry:
~goGA dnia luty 23 2005 15:01:10
hmm..Kara.. :s dobrze wiem ze Stude zostanie tatusiem (o yakie to słodkie Pokazuje język ) ale Ty napisala ze Stefan jest w ciązy!! hahahahaa!! wiec to mnie rozbawiło..nee zrozumialaś..a co do tego ze Sandrfonisq :love: odchodzi dla kasy to NIGDY SIE z Tym NEE ZGODZE!! 8)
~goGA dnia luty 23 2005 15:04:32
właśnie a co Dennis powiedział o Sandrze! :unsure: az sie boje..?!
~Kara dnia luty 23 2005 15:17:49
Goga - wiem co powiedziałam Z przymrużeniem oka
co do tego wywiadu... Dennis mówił, że Sandra jest chciwa i że nie chce się nigdy więcej pokazać z nią na scenie... (coś w tym stylu)
Dlaczego się nie zgodzisz z tym, że Sandra odchodzi dla pieniędzy?
~Kara dnia luty 23 2005 15:20:45
Do Patrycji: wcale nie mówię o Dicku 8)
poza tym nie traktuj moich słów aż tak poważnie...
I nie mam nic do wieku Sandry :s
Skąd ci to przyszło do głowy?
Jak chce, to niech wogóle nie wychodzi za mąż, to jest jej sprawa i nic mi do tego. Mówię tylko że sądzę że jeszcze poczeka ze ślubem.

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 5,681,706 unikalne wizyty