Czerwiec 25 2026 05:28:57
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Koniec Guano Apes ...

Dzisiaj odbędzie się ostatni koncert grupy Guano Apes. Kilka minut po 21.00 zaczną grać swoje największe przeboje w Braunschweig (Jolly Joker), aby po 23.00 zakończyć koncert i zamknąć rozdział muzyczny w swoim życiu zwany Guano Apes... Niestety po ponad 10 latach GA kończy działalność muzyczną. Sandra chce się wybić sama z projektem solo, reszta grupy, żeby nie pozostać bezczynnie angażuje sie w projekt "Tamoto". Może jeszcze kiedyś zatęsknią za sobą i stworzą znowu coś razem jako GUANO APES... Narazie pozostaje nam czekać na ich oddzielnie projekty i koncerty. Więc do zobaczenia na koncertach Tamoto i Sandry Nasic. W przyszłości planowane jest międzynarodowe spotkanie fanów GA (znowu ta sama ekipa co była w Berlinie - gorące pozdrowienia dla Daruda z Portugali, DJ'a z Holandii, dziewczyn z GA Maniacs ... i do zobaczenia :) ). Jeśli ustalimy coś więcej z fanami z innych państw napiszemy stosowne info na stronie.

Komentarze

~Roxana dnia luty 23 2005 12:58:27
jA PO prostu nie wytrzymam :cry: wiem, że to ich(GA)sprawa, ich życie, problemy itp. i staram się popierac ich decyzje....ale to nie takie łatwe, ja już nie moge jak sobie pomysle że już nigdy na ich koncert nie pojade...ich muza mnie hipnotyzuje :unsure:
~Kara dnia luty 23 2005 13:00:13
sorry za moje chaotyczne wypowiedzi ^_^
~Roxana dnia luty 23 2005 13:03:07
Hey !!!czy ktos prucz mnie nie był na ich jakimś koncercie????Boże...jaka ze mnie fanka, zeby nie byc na ich koncercie...byłam nawet przypadkowo w Warszawie na Deep Purple, którego nie słucham...a na GA nie być???chyba będę miała załamanie newrowa...pomocy!!!
~Kara dnia luty 23 2005 13:16:29
ja też nie byłam
Sam dnia luty 23 2005 13:47:07
Mi się wydaje, że między Sandrą a chłopakami były niezłe zgrzyty... Stwierdzam to na podstawie wywiadu z Henningiem w "Teraz Roku" z 2003... mówił że ciągle się sprzeczali, ale nadal jest midzy nimi coś co nazywa się przyjaźnią... Ale i tak kocham SANDRĘ I CAŁE GA!!!!!&
Sam dnia luty 23 2005 13:49:46
Nic tego nie zmieni!!! :love: Będš ze sobš bo przecież sš przyjaciółmi i zatęskniš za soba napewno... Sandrze znudzi sie solo i wróci... Na znak prostestu nie kupimy jej solówki i napisałam nawet do niej dlaczego się rozpadli itd... Psychiczny mail ale mam nadzieję, ze odpisze.. Nasza S
Sam dnia luty 23 2005 13:52:17
Nasza Sandi mówiła że teraz będzie miała czas na prywatne życie!!! Stude chce zostac tatusiem a Sandi ma czas na małzeństwo bo w wywiadzie mówiła że na slub to ma czas... A jak jeździ do chorwacji to jej tatuś się pyta
Sam dnia luty 23 2005 13:54:09
"Sandra, masz 28 lat i jeszcze nie wyszłaś za mąż?!" bla, bla, bla... Fajnie ma dziewczyna! Z przymrużeniem oka GA ZAWSZE BĘDĄ W NAS!!!!!!!!!!!!!! I WRÓCĄ!!!!!!!!! MUSZĄ BO INACZEJ SIE ZAŁAMIĘ!!!
~Kara dnia luty 23 2005 14:10:18
gdzie znalazłaś te wywiady? Szeroki uśmiech
Poza tym, Sandra nie prędko wyjdzie za mąż bo (stwierdzając po tekstach piosenek) myśli tylko o seksie... :hmm:
~Nathalja dnia luty 23 2005 14:17:48
eh... nie wiem czy zauważyliście, ale tera coraz więcej zespołów sie rozpada albo zawiesza działalność :cry: ... lajf iz brutall & full of zasadzkas.

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,971 unikalne wizyty