Czerwiec 25 2026 03:01:10
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

"Break The Line" dzisiaj w TV

Na niemieckiej stacji Viva podczas programu Interaktiv o godzinie 16.15 nastąpi premiera clipu "Break The Line". W godzinę po premierze clip będzie dostępny do ściągnięcia z naszej strony w bardzo dobrej jakości.

Komentarze

~zdzisia dnia listopad 20 2004 18:14:33
ja jednak jestem jakas niepelnosprytna. dziala!
gafanka dnia listopad 20 2004 18:17:40
hej a jednak!!!!!! Za kilka miesięcy Guano Apes będzie historią... To już koniec, oficjalna wiadomość :cry:
~patrycja dnia listopad 22 2004 14:46:51
Jak ja w to nie wieze ze oni sie rozstaja.to nie moze byc prawda.Chcialabym wam powiedziec ze widzialam ich teledysk na vivie polskiej.
~tiara dnia listopad 22 2004 19:03:13
ja też widziałam na vivie ploskiej w get the clip viva polska nawróciła sie, a czy sie rozstanš to tylko oni wiedzš, a może i nie wiedzš zastanawiajš się chcš zobaczyć ile fanów będzie protestować i sie wieszac
~patrycja dnia listopad 23 2004 16:38:28
ja cie krece.viva mnie zaskakuje.przez 15 min puszczali ich teledyskiSzokpen your eyes, lords of the boards i break the line.ja to moge sie nawet powiesic jak to pomoe tylko co ja potem z tego bede miala?? :hmm:
~tiara dnia listopad 23 2004 18:40:43
co bedziesz z tego miała?! Wdzięczność kilkunastu milionów fanow jak Apesy zostaną razem, a że już nie będziesz żyła to tym bardziej bedą Ci wdzięczni, ale tak na serio to Sandra powstrzyma nas.
~patrycja dnia listopad 24 2004 06:04:46
mnie to jeszcze ratuje to ze bedzie grala solo i wyda plyte chociaz wolalabym guano apes.ciesze sie ze wogole nie przerwala kariery piosenkarki.
~tiara dnia listopad 24 2004 19:27:52
tak wtedy to już bylaby tragedia i na bank wisialabym już na drzewie, a tak mam nadzieje ze dlugo będzie jeszcze śpiewala.
~patrycja dnia listopad 25 2004 13:42:35
gdyby Sanderka powiedziala w jakims wywiadzie ze rezygnuje wogole z kariery muzycznej to nie wiem co bym sobie zrobila.mam nadzieje ze nie przerwie jej w pobliskiej przyszlosci z powody jakiegos chlopa.
~yetti dnia listopad 26 2004 08:49:21
nie ma co miec gloopich nadzieji na powrot...
Pozostaje nam tylko wybrac sie na ostatni koncert Guanosuff. KaMaD moze cos sprobujesh zorganizowac plisss ^_^ to ostatnia szansa... :cry:

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,533 unikalne wizyty