Czerwiec 25 2026 05:27:54
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Koniec Guano Apes ...

Dzisiaj odbędzie się ostatni koncert grupy Guano Apes. Kilka minut po 21.00 zaczną grać swoje największe przeboje w Braunschweig (Jolly Joker), aby po 23.00 zakończyć koncert i zamknąć rozdział muzyczny w swoim życiu zwany Guano Apes... Niestety po ponad 10 latach GA kończy działalność muzyczną. Sandra chce się wybić sama z projektem solo, reszta grupy, żeby nie pozostać bezczynnie angażuje sie w projekt "Tamoto". Może jeszcze kiedyś zatęsknią za sobą i stworzą znowu coś razem jako GUANO APES... Narazie pozostaje nam czekać na ich oddzielnie projekty i koncerty. Więc do zobaczenia na koncertach Tamoto i Sandry Nasic. W przyszłości planowane jest międzynarodowe spotkanie fanów GA (znowu ta sama ekipa co była w Berlinie - gorące pozdrowienia dla Daruda z Portugali, DJ'a z Holandii, dziewczyn z GA Maniacs ... i do zobaczenia :) ). Jeśli ustalimy coś więcej z fanami z innych państw napiszemy stosowne info na stronie.

Komentarze

KaMaD dnia luty 22 2005 20:45:42
Sandra odeszla od nich... i nie snuc jakis domyslow. Chciala sama sie wykazac, ze potrafi sie wybic bez nich (takie wnioski wyciagam z wywiadow)
~Kara dnia luty 23 2005 09:43:20
No niby tak, ale oficjalnie ogłosili że wszyscy są winni...

Wiele osób mówi że Henning, Dennis i Stude są bardzo mili.
To strasznie fajnie... chciałabym kiedyś ich spotkać :cry:
Może jak wydadzą płytę i przyjadą do Polski na koncert...
~Kara dnia luty 23 2005 09:44:42
... ale teraz Stefan jest w ciąży i może będzie chciał więcej czasu poświęcać rodzinie...
~Dorothy dnia luty 23 2005 10:55:42
Przez kilka dni nie miałam kompa. Szok Otwieram stronke i normalnie cios nożem w serce. Wiedziałam że to kiedyś nadejdzie ta chwila ale to tak szybko się stało. Musze iść na intensywną terapie :cry:
~goGA dnia luty 23 2005 12:37:11
Dorothy ide z Toba.. :cry: :cry:
a co do tego, ze Sandra opuszcza zespół dla kasy...to się nee zgodze!!!! NON SENS!!Czy po Sandrze widac ze lubi kase..NIE !! :s w ogole jak fani moga teraz tak na nia pisac..zastanówcie sie..przed tem jš kochaliscie a teraz..no pros
~goGA dnia luty 23 2005 12:39:13
hahahaahhaa!! Kara Stude jest w cišzy a to ciekawe.. Uśmiech
~Roxana dnia luty 23 2005 12:53:12
Ja nie wiem czy Sandra się z nimi pokłóciła, czy nie;( nie byłam na ich koncercie..bo nie miałam jak iść :cry: , ale wyczytałam na jakieś stronce, że panuje oschła atmosfera między Sandrą a chłoakami :unsure: . Ja chce GA!!!!!!kOCHAM WAS!!!!!
~Roxana dnia luty 23 2005 12:53:46
Ja nie wiem czy Sandra się z nimi pokłóciła, czy nie;( nie byłam na ich koncercie..bo nie miałam jak iść :cry: , ale wyczytałam na jakieś stronce, że panuje oschła atmosfera między Sandrą a chłoakami :unsure: . Ja chce GA!!!!!!kOCHAM WAS!!!!!
~Kara dnia luty 23 2005 12:53:51
No jest :eek: nie wiedziałaś? :huh: lolol
"Czy po Sandrze widac ze lubi kase" JASNE (kiedyś było na pewno o wiele skromniejsza i ... fajniejsza chyba)
Ale co z tego że myślę że odeszła dla kasy. Fakt, tak jak mówisz GOGA, kochałam Sandrę jak wszyscy inni, ale nadal ją kocham Szeroki uśmiech
~Kara dnia luty 23 2005 12:58:18
Sandry chciwość mi nie przeszkadza ^_^
Kocham ją, ale kocham też wszystkich członków zespołu. Nie potrafię mówić, że Sandra jest wspaniała, ma wady jak każdy...

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,681,964 unikalne wizyty