Czerwiec 25 2026 04:13:30
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

COlumbiahalle !!! nasze fotki

Umieściłem dzisiaj kilkanaście fotek z koncertu, który odbył się w Berlinie. Wrzuciłem je na "szybko", więc narazie nia ma miniaturek i dłuższej relacji. Na fotkach możecie zobaczyć nas podczas spotkania z członkami zespołu jaki też koszulkę FC DIVISION, którą dostała Sandra od nas podczas koncertu (powiesiła ją pod perkusją :) ). Zdjęcia od numeru 180 dotyczą naszego spotkania. [[url=http://logan.dialogi.net/~smotage/images/columbiahalle/]ZDJĘCIA[/url]
Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa, więc zastrzegam sobie prawo do umieszczania ich na innych stronach bez mojej zgody (All Rights Reserved to KaMaD) !

Komentarze

~goGA dnia luty 11 2005 15:44:38
a co jest koszulka..Planet Of The Apes..?! Pokazuje język Pokazuje język
Gia dnia luty 11 2005 21:58:53
http://deutschrock-ssl1.profihost.com/out/oxbaseshop/html/0/dyn_images/2/900211_vs_p2.jpg
powyzej link na ten t-shirt
~GOGA20052002 dnia sierpień 23 2005 17:12:41
:idea: :idea: :idea: :idea: :huh: Złość 8) :love: :love: Pokazuje język Szok Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech Złość Uśmiech 8) 8) ^_^ :weirdo: :unsure: :s :roll: Pokazuje językush: Pokazuje językuke: Szokh: :love: :idea: :huh: :huh: :hmm: :embarrest :eek: :blink: :cry: Szok Szeroki uśmiech Złość Uśmiech Złość Uśmiech Uśmiech 8) 8) 8) 8)

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 5,681,689 unikalne wizyty