Czerwiec 25 2026 03:01:17
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Premiera "Break The Line" i GA w TV

W poniedziałek (15.11.2004) miał premierę najnowszy singiel Guano Apes "Break The Line". Znalazły się na nim dwie nowe piosenki dotychczas nigdzie nie publikowane. W związku z premierą singla zespoł będziemy mogli zobaczyć w TV 18 listopada w takich programach jak:
18.11.04 / godzina: 17:00 / VIVAPLUS - 'Starchat'
18.11.04 / godzina: 21:00 / VIVA - „Sarah Kuttner – Die Show“
Postaram się nagrać i umieścić te wywiady na stronce.

Komentarze

~kluczyk dnia listopad 21 2004 11:58:39
to z której stronki można ściągnąć ten program bo go nie widziałam gdyż nie posiadam vivy to straszne :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: powieśmy się :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
KaMaD dnia listopad 21 2004 12:14:20
Prosze o rozpisywanie sie na temat GA na forum.
~GoGa dnia listopad 21 2004 14:23:26
no jaka to jest strona?! z tym czatem 8) do sciagniecia..? a kto wie gdzie Sandra mieszka?! :cry: :cry: :cry: :cry: 8)
~tiara dnia listopad 21 2004 14:42:24
http://www.guanoapes.info/
fajny tam też jest wygaszacz
~tiara dnia listopad 21 2004 16:08:28
ja sie zgłaszam moge sie wieszac tylko Sandra musi to widzieć
~GoGa dnia listopad 21 2004 17:20:08
..ide z Toba..sie wieszac popieram :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
~tiara dnia listopad 22 2004 18:58:52
zwińmy Sandrze mikrofon i powiesimy się na kablu. Sandra powstrzyma nas w ostatnim momencie i będzie prosiła żebysmy oddały mikrofon bo go kocha i tak nie dojdzie do rospadu GA :idea: slyszeliscie jak Sandrucha mówiła ze kocha swój mikrofon?
~tiara dnia listopad 22 2004 19:00:10
ja wole pisać tutaj niż na forum
~Nathalja dnia listopad 24 2004 13:10:11
eej ludzie bez paniki, czytac nie umiecie?? pisze jak byk ze to psherwa tylko na pare lat i tera zajma sie solowymi projektami!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~tiara dnia listopad 24 2004 19:30:53
a Dennis założył zespół wywiad z Sanderą i Henningiem jest na fan.pl. Może oni nie potrafią juz bez siebie żyć i chcą to sprawdzić czy jakoś tak?

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,535 unikalne wizyty