Czerwiec 25 2026 03:01:06
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

"Break The Line" dzisiaj w TV

Na niemieckiej stacji Viva podczas programu Interaktiv o godzinie 16.15 nastąpi premiera clipu "Break The Line". W godzinę po premierze clip będzie dostępny do ściągnięcia z naszej strony w bardzo dobrej jakości.

Komentarze

~Aries dnia listopad 10 2004 18:54:33
Imtheone ja też kocham rammsteina ale zarzut że GA są kiedy kolwiek "zbyt" melodyjni to już lekka przesadaSzeroki uśmiech, kto jak kto ale powinieneś rozumieć w pałni termin crossoverSzeroki uśmiech
1 viva PL sux
2 mtv pl puszało czesto quietlyPokazuje język i często w weekendy puszczja Big in japan
~aries dnia listopad 10 2004 18:57:41
3 przegiecie to jest zrobienie na vivie polsce wypełnionym no żeby nikogo nie obrazić nienajwyższych lotów hiphopem, zrobić get the klip dodatkowy na HH a na rocka nie bo powiedza ze rocka ejst dośc w normalnymSzeroki uśmiech KRRiT powinno zakazać puszczania i proponowanania w normalnym get the klip HH
~patrycja dnia listopad 10 2004 19:38:18
Ariesie chyba nie siedzisz wystarczajaco dlugo na vivie.ja widze ten teledysk co najmniej 1 raz dziennie a ostatnio to nawet i 3 razy go wiedzialm na vivie GeT ThE KlIp.ja mam takie szczescie ze jak wroce ze szkoly to za niedlugi czas leca sobie Apesy Szeroki uśmiech Ty masz chociaz MtV.!! :hmm:
STIGI dnia listopad 11 2004 20:58:34
Dreczy mnie takie pytanie : co tam Sandra ma przyczepione przy spodniach w clipie BTL :huh: czy to jakas fredka... czy tez "fredek" na bank jakies futerko :weirdo:
Ludziska help <lol> !!!
gafanka dnia listopad 12 2004 16:19:54
stigi : przestań Z przymrużeniem oka
po pierwsze: pewnie to sztuczne
po drugie: a z czego robią buty jak nie ze skóry zwierzęcej (torebki również), więc nawet jeśli to prawdziwe to co?
Sam dnia listopad 13 2004 11:27:49
Ludzie!!! Może spróbujemy coś zrobić z tą pieprzoną vivą polską?! Musza puszczać GA i poprosimy o overdrive i resztę programów z nimi! Niestety nie posiadam vivy + ani deutsh :cry: Ale raz na vivie polskiej puścili "BTL" Szeroki uśmiech Tylko raz Złość Dla nich liczy się tylko hh.
Sam dnia listopad 13 2004 11:31:01
i zasrane parapety.... A my jak najbardziej normalni ludzie musimy sie męczyć. Napiszmy do nich dużooooooooo krytycznych maili i zasypmy ich skrzynki pogardą z naszych stron i coś zdziałamy! :idea: Ale chodze do kumpla i ciągle widzę u niego BTL :love: Wydaje mi sie, że Sandra lepiej wygląda w
Sam dnia listopad 13 2004 11:35:28
obecnej fryzurze... Chociaż w poprzedniej też było jej twarzowo! Szeroki uśmiech Sandra nie nosi stanika?! Też to zauważyłam... Pokazuje język Zwłaszcza na DvD DGMN ^_^ Mam posranych sšsiadów słuchajš hh co weekend od 7 rano to ja im w odpowiedzi GA, Metallicę i Moonspell Szeroki uśmiech Jak chcecie pogadać to piszcie. Wielk
Sam dnia listopad 13 2004 11:39:58
ie THX dla KaMad'a i pozdrawiam wszystkich sfanatyzowanych fanów tego kochanego zespoliku!!! Podobno (to może być plota bo kumpel mi mówił, ale można wierzyć), że za rok GA majš do nas przyjechac, do Polski! Słyszał w radiu 94, ale kto wie... Miejmy nadzieję, że w końcu u nas będ
~patrycja dnia listopad 13 2004 15:59:44
ja juz pisalam list do vivy i nic.i tak dobrze ze wogole go poscili, to juz cos.moj sasiad tez slucha hh i nerwicy dostaje.chociaz bym nie pojechala na ich koncert ale mogli by przyjechac!! Szeroki uśmiech gdzie mozna dostac ten koncert GDMN?ja mam tylko jeden :eek:

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 5,681,533 unikalne wizyty