Czerwiec 25 2026 04:17:52
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Posłuchaj "Fever"

Jak obiecałem na stronie możecie znaleść najnowszy singiel Sandry Nasic "Fever" ([url=http://www.guanoapes.pl/down/Sandra_Nasic-Fever.mp3]Ściągnij[/url]).

Komentarze

~zdzisia dnia lipiec 12 2007 14:44:25
spokojnie.przeciez Sandra nigdy nie stronila od spokojniejszych utworowUśmiech napewno na jej plycie bedzie wiele pomieszanych stylow. bo to chyba Sandra lubi najbardziej. a to tylko jedna z kilkunastu piosenek. i wcale nie taka straszna. jak dla mnie troche Gwen Stefani przypominaZ przymrużeniem oka
~daniela dnia lipiec 12 2007 17:24:55
i like it!^^ ^_^ although a litle bit too pop! but she's crossover soo... we are used to it! from guano apes remember?xD
stay well^^
~spinax dnia lipiec 13 2007 10:07:40
suuuper pozytywnie Szeroki uśmiech
jenka dnia lipiec 13 2007 11:35:46
dla każdego coś fajnego pewnie sie na albumie znajdzie Z przymrużeniem oka Pokazuje język w koncu jak gdzies napisali => Stilistisch spannt Sandra den Bogen von Pop über Crossover bis zu Metal. Szeroki uśmiech
~izabelka dnia lipiec 15 2007 10:34:29
etam, a mnie się tam podobaUśmiech)) :love:
~lukasz dnia lipiec 15 2007 15:40:08
Piosenka ze strony zaczepista, przynajmniej ten fragment, a fever, hmm musze sie wsluchacUśmiech
~grozza dnia lipiec 16 2007 15:33:48
badnijcie stronkę myspace.com/sandranasic - najnowsze foto Sandry ;D
~jackassia dnia lipiec 18 2007 09:46:33
Ciesze sie ze Sandra wydala plytke, bo juz myslalam, ze wogole zrezygnuje ze spiewania;/ Noo a ten 'fever' nie jest taki zly...refren mi sie podoba;] teraz lece posluchac piosenek z waszych linkow;p no i przy okazji dzieki wszystkim, ktorzy je podali do uzytku ogolnego;D:*
~DyingValentine dnia lipiec 18 2007 19:40:00
a ja uwazam ze do czego by sie Sandra nie wziela, zawsze wyjdzie jej cos super. teraz tez tak jest ^_^ ach jak ja kocham jej glos :love:
~Path dnia lipiec 18 2007 22:09:22
masz racje DYIND... Sandra jest neamowita i wszysto co zrobi jes niesamowite:Uśmiechmam nadzieje ze wkoncu bedzie jej duzo w tvSzeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 5,681,742 unikalne wizyty