Czerwiec 25 2026 04:18:36
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

t.raumschmiere feat. Sandra Nasic

Został już zrealizowany clip do piosenki "Very Loud Lullaby". Jest to utwór T.Raumschmiere'a (słynie z muzyki elektronicznej), w którym Sandra Nasic pojawia się gościnnie. Klip możecie pobrać klikając [[url=http://ch71.de/clips/traumschmiere.mov]tutaj[/url]] (aby ściągnąć plik naciśnij prawy przycisk i wybierz Zapisz element docelowy jako) (28 MB - format Quicktime). Piosenka "Very Loud Lullaby" jest singlem (premiera 23 września) promującym najnowszy album T.Raumschmiere'a o tytule "Blitzkrieg Pop". Pomimo, że jest to inny rodzaj muzyki niż GA piosenka przyciąga uwagę. Polecam

Komentarze

~patrycja dnia wrzesień 28 2005 20:12:36
ale glos nadal ma piekny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nszczescie tego nie mzoe zmnienic :idea: ja czekam az to puszzca w tv i zrobia z nia wywiad
~Catherine dnia wrzesień 29 2005 16:42:08
Sandra...hmmm...poprostu pokazała swojš drugš twarz, ale pytanie czy lepszš?! ^_^
~patrycja dnia wrzesień 29 2005 20:02:03
no jakos watpie czy ona by byla lepsza!! :cry: bo na tym swicie jest za duzo takich panienek jak ona w teledysku a ja ja lubilam dlatego ze byla"inna" fajne ciuch,wlosy itd. a teraz sama nie wiem co mam o tym myslecSmutek mimo nadal ja bardzo lubie :blink:
~goGA dnia wrzesień 30 2005 21:51:30
pf.
nie liczy się wyglšd.
Pokazuje językush:
~dorothy dnia październik 01 2005 10:01:04
Wygląd jak wygląd dla mnie ma to najmniejsze znaczenie. Mówicie o jej wyglądzie ale czy podoba się wam ta piosenka???........ A mnie się podoba i nie mogę przestać jej słuchać, głos jak zawsze super. Piosenka trochę inna ale to właśnie przyciągnęło moją uwagę. Dawno mnie tu niebyło nareszcie ma neta
~patrycja dnia październik 02 2005 09:54:46
no no piosenka jest the best tez jej ciagle slucham jest naprawde dobra i ten glos Sandry!! :blink: Pokazuje język Szeroki uśmiech spisala sie jak zwykle na 6+. ciekawe kiedy wyda swoj album
~Aries dnia październik 08 2005 18:19:47
ja nie wiedziałem o co chodzi do tego jeszcze nie doczytałem newsa Pokazuje język wiec byłem :s i szczerze tak, jak mój kumpel powiedział "coś w tej piosence jest", ale klip jest straszny Sandra wyszła jak nie powiem kto( zawód na K Pokazuje język ) nie spodziewałem sie ze tak bedzie marnować swój głos, oby solo
~Aries dnia październik 08 2005 18:20:17
ja nie wiedziałem o co chodzi do tego jeszcze nie doczytałem newsa Pokazuje język wiec byłem :s i szczerze tak, jak mój kumpel powiedział "coś w tej piosence jest", ale klip jest straszny Sandra wyszła jak nie powiem kto( zawód na K Pokazuje język ) nie spodziewałem sie ze tak bedzie marnować swój głos, oby solo

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.10 5,681,742 unikalne wizyty