Czerwiec 25 2026 03:05:57
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

COlumbiahalle !!! nasze fotki

Umieściłem dzisiaj kilkanaście fotek z koncertu, który odbył się w Berlinie. Wrzuciłem je na "szybko", więc narazie nia ma miniaturek i dłuższej relacji. Na fotkach możecie zobaczyć nas podczas spotkania z członkami zespołu jaki też koszulkę FC DIVISION, którą dostała Sandra od nas podczas koncertu (powiesiła ją pod perkusją :) ). Zdjęcia od numeru 180 dotyczą naszego spotkania. [[url=http://logan.dialogi.net/~smotage/images/columbiahalle/]ZDJĘCIA[/url]
Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa, więc zastrzegam sobie prawo do umieszczania ich na innych stronach bez mojej zgody (All Rights Reserved to KaMaD) !

Komentarze

KaMaD dnia luty 09 2005 12:12:38
Hi Lenka, THX Uśmiech hehe i must resign of my t-shirt but was more t-shirts for put on the scene Z przymrużeniem oka
~Tiara dnia luty 09 2005 14:21:00
EJ to tajemnica co bedzie na tym filmiie??ILE MAM JESZCZE PROSIC ZEBY MI KTOS POWIEDZIAL????
~yetti dnia luty 09 2005 14:40:15
jeszcze mi sie udalo ja walnac w noge Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech Akurat latalem na ludziach i podeszla do barierek, przelecialem przez nie i spadlem kolo niej Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech POZDRO LUDZISKA
~gambix dnia luty 09 2005 21:27:32
EH... CUDOWNIE, PIEKNIE, IDEALNIE!!!! GRATULUJE WAM SERDECZNIE!!!! JESTEM Z WAS TAAKI DUMNY !!!!!! :roll: :roll: Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech :weirdo: :weirdo: :love: :love:
Gia dnia luty 09 2005 22:34:24
no i co yetti, pewnie nie myles tej czesci ciala ktora dotknales sandre od koncertu, Pokazuje język
~yetti dnia luty 10 2005 09:48:28
nie, ja tam taki nie jestem Pokazuje język jak przyjechalem do wuja na Blankenfelde to tyko mi sie prysznic marzyl Uśmiech
Wlasnie Gia, jak tam koszulka?? ?? :>
Gia dnia luty 10 2005 19:10:16
jaka koszulka :huh:
~Matyou dnia luty 10 2005 19:34:45
Może chodzi o tą od kolesia z MyBaloon? Przeciez chyba ja złapałaś (mogę sie mylić...)
Gia dnia luty 11 2005 09:37:39
aaaaaaa ta ksozulka, eh jest za duza, nie moj rozmar - XL bodajze , dwie mnie by sie w nia zmiescily Pokazuje język, hehe
wolalabym zeby tobyla ksozulka guano Szeroki uśmiech
p.s widzial ktos koszulke guanosow - planet of the apes?? ... fajna co??
jenka dnia luty 11 2005 15:06:42
Gia jaka za duża może ci służyć jako koszula nocna Pokazuje język

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 5,681,555 unikalne wizyty