Czerwiec 25 2026 04:17:02
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Premiera "Break The Line" i GA w TV

W poniedziałek (15.11.2004) miał premierę najnowszy singiel Guano Apes "Break The Line". Znalazły się na nim dwie nowe piosenki dotychczas nigdzie nie publikowane. W związku z premierą singla zespoł będziemy mogli zobaczyć w TV 18 listopada w takich programach jak:
18.11.04 / godzina: 17:00 / VIVAPLUS - 'Starchat'
18.11.04 / godzina: 21:00 / VIVA - „Sarah Kuttner – Die Show“
Postaram się nagrać i umieścić te wywiady na stronce.

Komentarze

gafanka dnia listopad 20 2004 18:23:31
co Sandra robiła na czacie takiego?? :eek:
Byłam tam ale zupełnie nie rozumiałam jak to wszystko działa :cry:
Pati!!! powiedz...
~kluczyk dnia listopad 20 2004 18:46:47
zgadzam sie z wami jak oni mogš nam to robić...chyba się powiesze :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
~narva dnia listopad 20 2004 19:27:05
aaaaa!! wtedy!! niestety ja bylam zbyt powolna i wlaczylam telewizor już po tym jak śpiewali,,,ten mój refleks Uśmiech ja się wieszam ktoś jeszcze?? :cry:
~guanosik dnia listopad 20 2004 19:42:23
ja też sie jednak wieszam wiecie bo mimo ze widziałam pempek sandry niemogę sie pogodzic z tym ze niewyrobiłam z czasem sie na tego czata!!!!!!!!!!!!a ja tak wszystko ładnie rozumiem! :cry:
powieście mnie plisssssssss
~tiara dnia listopad 20 2004 20:16:52
ja też się wieszam!!!gdzie to zrobimy?
~GoGa dnia listopad 20 2004 21:57:10
Tiara:mysle..ze przed domem Sandry :idea: 8) ale tak na serio..to chce mi sie az plakac.. :cry: :cry: :cry: :cry: a na chat tez sie spoznilam..i nie widzilam :cry: :cry: :cry: :cry:
~GoGa :( dnia listopad 20 2004 22:01:43
te..a moze Oni sobie robia beke..i tylko zartuja z nas :blink: :roll: (marzenie) :cry: :cry: mam mieszane uczucia.. :cry:
~tiara dnia listopad 21 2004 10:32:20
Ej, ale GA muszą być razem. Ja nie chcę mówić, że był kiedyś taki zespół co Guano Apes się nazywał, ale rospadł się jakieś 10 lat temu... :cry: Czemu Oni nam fanom to zrobili. Jeśli każdy pójdzie w swą str. to kupie każdego płytę włącze je razem i będe miała normalnie Guanosów razem...
~tiara dnia listopad 21 2004 10:34:43
Ten program co był z nimi można ściągnąć z jednej strony. Mogę napisać jakiej? czy jest to zabronione? Tak najlepiej pod domem Sandry. Może rośnie tam jakieś drzewo, na którym zawiśniemy wszyscy.
STIGI dnia listopad 21 2004 11:28:49
:huh: szykujecie jakas ofiare... jak GA sie dowie, ze ich fani sie wieszaja to beda musieli odwolac koniec... zeby zaprzestac fali masowych samobojstw ... i wysmaza nastepna plyte LOL

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 5,681,732 unikalne wizyty