Czerwiec 25 2026 03:02:51
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Koniec Guano Apes ...

Dzisiaj odbędzie się ostatni koncert grupy Guano Apes. Kilka minut po 21.00 zaczną grać swoje największe przeboje w Braunschweig (Jolly Joker), aby po 23.00 zakończyć koncert i zamknąć rozdział muzyczny w swoim życiu zwany Guano Apes... Niestety po ponad 10 latach GA kończy działalność muzyczną. Sandra chce się wybić sama z projektem solo, reszta grupy, żeby nie pozostać bezczynnie angażuje sie w projekt "Tamoto". Może jeszcze kiedyś zatęsknią za sobą i stworzą znowu coś razem jako GUANO APES... Narazie pozostaje nam czekać na ich oddzielnie projekty i koncerty. Więc do zobaczenia na koncertach Tamoto i Sandry Nasic. W przyszłości planowane jest międzynarodowe spotkanie fanów GA (znowu ta sama ekipa co była w Berlinie - gorące pozdrowienia dla Daruda z Portugali, DJ'a z Holandii, dziewczyn z GA Maniacs ... i do zobaczenia :) ). Jeśli ustalimy coś więcej z fanami z innych państw napiszemy stosowne info na stronie.

Komentarze

~patrycha dnia luty 24 2005 15:12:06
ale masz zajebista nazwe klasy tez chce taka!!!!!!!!!!
KaMaD dnia luty 24 2005 16:17:15
Milo, ze tak rozpisaliscie w komentarza. Na dalsza czesc pogawedki jednak zapraszam na forum Z przymrużeniem oka
~Kara dnia luty 24 2005 16:18:47
Roxana, looknij na forum na guanoapes.org (angielskie), tam była cała dyskusja...
~goGA dnia luty 24 2005 16:20:30
hie hie guano_apes_fanka no co Ty my sie znamy.. Pokazuje język
czemu piszecie ze Sandra wszystko robi dla kasy..?! nie rozumiem..was..nie umiem zrozumiec.. Pokazuje językush:
~guano_apes_fanka dnia luty 24 2005 17:05:05
goGA..pozdrów josepha.. Szeroki uśmiech ..też nie chce mi sie wierzyć ,że Sandra robi to wszystko dla kasy. :huh: dobra ja sie nie odzywam ,bo KaMaD nie pozwala ^_^
KaMaD dnia luty 24 2005 18:31:55
Hehe pozwalam ale momentami piszecie na tematy calkowicie nie zwiazane z newsem, ktory komentujecie...
~Karina dnia luty 25 2005 09:05:51
normalnie byłam zaskoczona wczoraj na 4fan tv leci guano apes Quietly a ja pod prysznicem yyyy takiego spida dostałam prawie się połamałam i nie zdšrzyłam uhhh co za pech
~patrycja dnia luty 25 2005 09:18:17
niezle wy to chciaz macie 4fan tv bo mi tylko viva zostaje a tam klapa,no czasem jeszcze puszcza na kanale dla dziecie hehe Szeroki uśmiech
~Roxana dnia luty 25 2005 12:53:50
hehe, ja tez tylko viva i mtv pl, no ale chociażby pokazali jakis koncercik czy coś...KaMaD, a co z ta VIVĄ i koncertem pożegnalnymUśmiech???ja tam napisałam do vivy pl aby puscili, ale chyba nie odpisali :cry: ja chce Guano ApesUśmiech
~Kara dnia luty 27 2005 17:28:00
dobre wieści... płyta ma być rockowa ^_^

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,541 unikalne wizyty