Czerwiec 25 2026 04:16:30
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Koniec Guano Apes ...

Dzisiaj odbędzie się ostatni koncert grupy Guano Apes. Kilka minut po 21.00 zaczną grać swoje największe przeboje w Braunschweig (Jolly Joker), aby po 23.00 zakończyć koncert i zamknąć rozdział muzyczny w swoim życiu zwany Guano Apes... Niestety po ponad 10 latach GA kończy działalność muzyczną. Sandra chce się wybić sama z projektem solo, reszta grupy, żeby nie pozostać bezczynnie angażuje sie w projekt "Tamoto". Może jeszcze kiedyś zatęsknią za sobą i stworzą znowu coś razem jako GUANO APES... Narazie pozostaje nam czekać na ich oddzielnie projekty i koncerty. Więc do zobaczenia na koncertach Tamoto i Sandry Nasic. W przyszłości planowane jest międzynarodowe spotkanie fanów GA (znowu ta sama ekipa co była w Berlinie - gorące pozdrowienia dla Daruda z Portugali, DJ'a z Holandii, dziewczyn z GA Maniacs ... i do zobaczenia :) ). Jeśli ustalimy coś więcej z fanami z innych państw napiszemy stosowne info na stronie.

Komentarze

~Roxana dnia luty 24 2005 12:55:25
ja tam nie wiem co to guano :weirdo: , jak lukałam to słownika to znaczy to smao co po polsku(słyszałam że coś z kupą, ale gorzej..więc jak???
~Kara dnia luty 24 2005 13:20:30
odchody zwierzšt itp.
Taki chyba naukowy termin...
~patrycja dnia luty 24 2005 13:34:21
a ja slyszalam o odchodach malp.dziwna sobie ta nazwe wzieli1 :weirdo:
~Candy dnia luty 24 2005 13:41:00
Ale przynajmniej orginalnš!
~patrycha dnia luty 24 2005 13:43:42
no oryginalana tak jak oni byli oryginalni <ale to juz czas przeszly>nanieszczescie!! :cry: ciekawe kiedy piosenki Sandi beda dostepne w sieci??
~zdzisia dnia luty 24 2005 13:50:24
mam jakies dziwne wrazenie ze ludzie zaczeli sie bardziej interesowac Guano Apes po jego rozpadzie. Czemu nie wejdziecie na forum? tam jest wszystko napisane o nazwach i hip hopie
~Candy dnia luty 24 2005 13:51:40
chyba nie prędko... Nawet (chyba) nie ma jeszcze daty wydania tej płyty. ALe będę czekać, chociaż nie obiecuję że cierpliwie ^_^
~guano_apes_fanka dnia luty 24 2005 14:26:43
Kara..chodziło mi o DVD ^_^ guano=g**no (tak za przeproszeniem Pokazuje język ) apes=małpy.no rzeczywiście nazwa dziwna.ale ktoś z GA (chyba dennis) powiedział ,że nazwa to tylko dodatek do muzyki :roll: fajny skrót..u mnie to sie dobrze składa: aGAta :weirdo: hehe
~zdzisia dnia luty 24 2005 14:33:05
ja chodze do klasy ktora sie nazywa GA. to jest dopiero szpan :love:
~Roxana dnia luty 24 2005 14:39:08
acha..to to maja nazwę...ja juz tęsknie za Sandrš. plis podajcie mi adresy mail'i do składu GA jesli macie, i adresy stronek gdzie przeczytaliscie o tym dennisie co tam o Sandrze mówił, ok???Pliska

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 5,681,716 unikalne wizyty