Czerwiec 25 2026 04:29:57
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

"Break The Line" - zdjęcia

Na stronie możecie zobaczyć długo oczekiwane zdjęcia z clipu "Break The Line" (jest ich 10). Kliknij [url=http://warchief.host.sk/guanosite/html/btl.htm]tutaj[/url], aby zobaczyć je.

Komentarze

~patrycja dnia listopad 06 2004 20:16:56
no dobra sorki za te worki do ziemniakow.nic nie mialam do tych spodni bo tez mi sie podobaly. Pokazuje język Ej, gafanka gdyby zrobila to dla faceta to by bylo o tym glosno!!ona chyba nie ma faceta bo nic o tym nie mowia, chyba ze dobrze go ukrywa. Uśmiech I NE MOW O NIEJ ZE JEST IDIOTKA!!! Złość
KaMaD dnia listopad 06 2004 21:21:22
cytuje: "... znaczy że jest z idiotš". Gafanka nie mowila o Sandrze patrycjo
~patrycja dnia listopad 07 2004 08:50:51
a to PRZEPRASZAM!! bylam zmeczona i pewnie dlatego zle przeczytalam.zwracam szacuneczek gafance
gafanka dnia listopad 07 2004 10:53:38
eh, co ty, o Sandrze bym tak nie powiedziała. Chyba jednak kogoś ma, zawsze kogoś ma, bo i ma powodzenie ^_^ Tylko że chyba za często ich zmienia... kiedyś była z Mittelmaierem, czy jakoś tak... 8)
~patrycja dnia listopad 07 2004 18:32:26
ja tez nie molabym obrazic Sanderki!! ^_^ pewnie masz racje za czesto ich zmienia i dlatego malo wiemy o jej zwiazkach.Anich dziewczyna kozysta z zycia jak moze Pokazuje język
gafanka dnia listopad 09 2004 17:36:49
z życia? :roll: Pokazuje językuke:
jasneeee 8)
~zdzisia dnia listopad 10 2004 15:51:50
jejku zgubilam sie przy tekscie o rozowych skarpetkach!przeciez nawet jak inaczej wyglada to nadal sandra z tym samym glosem i powerem wiec nie ma co rozpaczac.
gafanka dnia listopad 10 2004 16:06:40
ale się starzeje... Szeroki uśmiech
żartuję, znaczy, chodziło mi o to że normalnie wygląda, ale jakaś taka poważna się wydaje... :cry: taka gwiazda... :cry:
~patrycja dnia listopad 10 2004 16:38:30
no i na szczescie ma ten sam zajebisty glos ale te rozowe skarpetki poprostu do mniej nie pasuja i gafanka ma racje ze gwiazda sie z niej zrobila w tych skarpetkach. Uśmiech
gafanka dnia listopad 12 2004 16:33:17
Te skarpetki sš czerwone... :weirdo:
Nie jest tš samš milutkš osóbkš... :cry:
przynajmniej na to wyglšda...
mam nadzieję że się mylę

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,863 unikalne wizyty