Czerwiec 25 2026 04:14:57
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Guano Apes na Woodstocku 2009

Prośby zostały wysłuchane. Guano Apes zagra na tegorocznym Woodstocku. Po rozmowach z Jurkiem Owsiakiem obie strony doszły do porozumienia. Jurek powiedział, że bedzie to specjalny koncert [url=http://www.guanoapes.pl]Guano Apes na Woodstocku[/url]. Wiec do zobaczenia rownież na Woodstocku!

Osoby zainteresowane wspólnymi wyjazdami na koncerty Guano Apes odsyłam na forum oraz na: [url=http://tour2009.apes.pl]http://tour2009.apes.pl[/url]

Komentarze

~Monika dnia kwiecień 04 2009 00:20:08
Jakie to jest wspaniałe... Po latach! Nie dość, że znowu razem to jeszcze w Polsce!
~Monika dnia kwiecień 04 2009 22:04:59
Uśmiech jejku , nie jestem w stanie wyrazić mojej radości !
~LUPUS dnia kwiecień 06 2009 13:40:49
Jestem ku***a w szoku! GA i Volbeat? Umieram ze szczęściaSzeroki uśmiech HELLYEAH!!
~Karina dnia kwiecień 06 2009 14:44:04
a juz traciłam nadzieje patrzšc na liste zespołów wystepujšcych na woodstocku a tutaj taka niespodzianka!!
~sajmon dnia maj 12 2009 21:04:36
Którego dnia dkładnie grajš??
KaMaD dnia maj 13 2009 11:37:40
Graja 2 sierpnia (niedziela). Wybierasz sie sajmon Uśmiech?
~narya/natashka dnia maj 13 2009 20:40:58
Hah!!! 2 sierpnia! To dla mnie rewelacyjna wiadomość!Uśmiech Ktoś z okolic Trójmiasta się wybiera?
Może niepoważne pytanie, ale nie wiem...jak grają 2-go to jest możliwe by grali jakoś w ciągu dnia, czy skoro są jednak gwiazdą, bez wątpienia, to raczej wieczorem? Pytam, by na pewno zd
KaMaD dnia maj 14 2009 07:43:18
W tamtym roku ostatni zespoł zaczšł grać w niedziele o 21.30, wiec obstawiam, że GA też w takich godzinach zacznie grać.
~sajmon dnia maj 15 2009 09:19:11
No ba! Rano wróce z gór, i jazda do Kostrzyna! Szeroki uśmiech
P.S. a ten tekst 'guano' potrzebny? Chyba nie roi się tu od spamerów Pokazuje język
KaMaD dnia maj 15 2009 09:46:44
Sajmon niestety token potrzebny, bo spamerow nie ma ale sa spamboty, ktore automatycznie jakies linki wrzucaja i inne niepotrzebne smiecie.

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 5,681,711 unikalne wizyty