Czerwiec 25 2026 03:03:24
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Posłuchaj "Fever"

Jak obiecałem na stronie możecie znaleść najnowszy singiel Sandry Nasic "Fever" ([url=http://www.guanoapes.pl/down/Sandra_Nasic-Fever.mp3]Ściągnij[/url]).

Komentarze

urszi dnia lipiec 11 2007 17:53:02
na tej stronce można usłyszeć nieco dłuższy fragment Name of my baby http://www.myspace.com/sandranasic, a co do fever to przyznaje że spodziewałam sie czegoś innego ale cała płytka nie składa się przecież z samych fever
~grozza dnia lipiec 11 2007 18:25:21
też właśnie chciałem zapodać to z tym dłuższym fragmentem.. trochę dziwne wrażenia mam odnośnie niego, jakoś mi zwrotka totalnie do refrenu nie pasuje.. może to przez to że refren słyszałem już kilkadziesiąt razy Z przymrużeniem oka
~nikuś dnia lipiec 11 2007 19:09:09
tempestshell> chodziło mi o to, że mi się podoba, że odeszła od STYLU guanoUśmiech źle się wysłowiłam, sorryPokazuje język a 'fever' podoba mi się coraz bardziej Uśmiech
~PATH dnia lipiec 11 2007 19:32:20
no ja też jak posłuchałam tego kilka razy to jest coraz lepszeSzeroki uśmiech ale mam nadzieje że album bedzie okUśmiechja sie ciesze że odeszła od stylu Apesów bo posłuchamy czegoś nowegoUśmiech
~PATH dnia lipiec 11 2007 19:39:39
nie no fajna ta piosenka Name of my baby Uśmiech a nie wiecie jak można ją z tamtej strony ściągnać??jak mozna wogołe..
a jeśli nawet Sandra by wydała piosenki które by mi się niepodobały to i tak bym się cieszyła,bo przeciez mogła wogóle odejśc od śpiewania..więc nie wybrzydzać heheSzeroki uśmiech
~nikuś dnia lipiec 11 2007 21:17:52
PATH> dokładnie. ja chcę czegoś nowego, świeżego! Uśmiech http://myspacemp3.org gdy chcemy ściągnąć piosenkę z myspace.. ^_^
~agata dnia lipiec 11 2007 22:20:52
to w koncu ktora piosenka ma byc singlem ?
KaMaD dnia lipiec 11 2007 23:36:25
Fever jest singlem
~grozza dnia lipiec 12 2007 08:34:58
Singiel będzie podwójny "Fever/Name of My Baby" http://www.supersonicrecords.de/snews.php?id=231&aid=more
~grozza dnia lipiec 12 2007 08:46:53
Ktoś chciał słowa do tej piosenki, znajdziecie je na forum.apes.pl

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 5,681,543 unikalne wizyty