Czerwiec 25 2026 04:10:24
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Ślub i wesele przyjaciela z kanału #guano_apes

[img]http://www.guanoapes.pl/images/cayenne_i_kasia(small).jpg[/img]
W sobotę (27 sierpień 2005) odbył się ślub i wesele Cayenne'a i Kasi(mój wieloletni przyjaciel z kanału IRC #guano_apes oraz brat ImTheOne'a). Wrociłem wczoraj z rodzinnej miejscowości pana młodego Rawy Mazowieckiej i chciałbym w skrócie opisać wesele, na którym była świetna zabawa (najlepsze wesele na jakim byłem), więc:

Ilość gości: 170 osób
Ofiar w ludziach: 1 ;)
Osób spiewających "pijemy wódke pić": 1

Chciałbym z tego miejsca jeszcze raz życzyć młodej parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i jak najwiecej miłości w związku.

Cała sala śpiewa z nami:
"[i]Nie pijemy wódki, nie pijemy wódki, booooo bimbeeerek jest słodziuuutki[/i]" ;)

Komentarze

~Cayenne dnia wrzesień 09 2005 12:14:47
Sie - lan - ka
KaMaD dnia wrzesień 09 2005 19:19:25
Najlepsza impra na jakiej bylem. Dzieki Cayenne Uśmiech
~Sobi dnia wrzesień 09 2005 19:26:35
Szczescia, zdrowia i slodyczy Kamil zyczy Pokazuje język pozdro.
~ImTheOne dnia wrzesień 10 2005 16:30:15
Hej, Kamil, dzieki za to zdjecie w neewsie : D Dawaj adres domowy to ci przesle w koncu te fotki
~:hmm: dnia wrzesień 16 2005 07:50:54
:love: :idea: :idea: :hmm: :embarrest :eek: :blink: Szok Uśmiech 8) :weirdo: :weirdo: ^_^ :weirdo: :unsure: :unsure: :s :roll: :roll: Pokazuje językuke: Pokazuje językuke: Szokh: Szokh: Szokh: :love: :idea: :idea: :huh: :huh: :hmm: :hmm: :embarrest :eek: :eek: :blink: :cry: Szok Szeroki uśmiech Uśmiech 8) 8) Szeroki uśmiech :
~Olenka =) dnia wrzesień 17 2005 19:50:54
No wesele bylo zajebiste... kamad-swietnie leciales, nie powiemUśmiech a najlepsza akcja byla w busieUśmiech pozdro 4 all :*
KaMaD dnia wrzesień 18 2005 13:15:46
Nom swietnie bylo !!! Uśmiech, tylko Ola dlaczego nikt mnie nie zlapal Z przymrużeniem oka))
KaMaD dnia wrzesień 18 2005 13:18:59
Ola najlepsza akcja to byla z Twoim braciszkiem Cayennem w nocy po poprawinach, ale sie rozkrecil Uśmiech)) Pozdrowka dla pana mlodego Uśmiech

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,659 unikalne wizyty