Czerwiec 25 2026 04:17:52
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Berlin 2005 - videoMIXfoto

Umieściłem dzisiaj na stronie videoclip o którym wcześniej pisałem (dokumentacja mojej podróży do Berlina). Zawiera on fragmenty z koncertu Guano Apes (Columbiahalle, 2005.02.06). Gorąco polecam i zapraszam do ściagania [[url=http://guanoapes.bimber.pl/down/GuanoApesTRIP-(Berlin2005)-www.guanoapes.glt.pl.wmv]Ściągnij[/url]] (23MB)

Komentarze

~Candy dnia marzec 04 2005 15:38:27
nie, to LOTB (tak mi się zdaje) :huh: tiara- mi normalnie działa :blink:
~Kara dnia marzec 04 2005 15:43:41
Tiara - ja używam Windows Media Player do oglšdania wmv, bo inaczej mi też obraz nie działa...
~Karina dnia marzec 04 2005 20:02:25
KAMAD mam pomysła a może by zrobić album ze zdjęciami fan clubu cos no wiesz to narazie pomysł wstępny ale czemu by nie ?
KaMaD dnia marzec 04 2005 20:59:26
A o jakie zdjecia dokladnie Ci chodzi?
~goGA dnia marzec 09 2005 10:03:33
yestem pełna podzifu :roll:

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,741 unikalne wizyty