Czerwiec 25 2026 03:05:01
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

COlumbiahalle !!! nasze fotki

Umieściłem dzisiaj kilkanaście fotek z koncertu, który odbył się w Berlinie. Wrzuciłem je na "szybko", więc narazie nia ma miniaturek i dłuższej relacji. Na fotkach możecie zobaczyć nas podczas spotkania z członkami zespołu jaki też koszulkę FC DIVISION, którą dostała Sandra od nas podczas koncertu (powiesiła ją pod perkusją :) ). Zdjęcia od numeru 180 dotyczą naszego spotkania. [[url=http://logan.dialogi.net/~smotage/images/columbiahalle/]ZDJĘCIA[/url]
Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa, więc zastrzegam sobie prawo do umieszczania ich na innych stronach bez mojej zgody (All Rights Reserved to KaMaD) !

Komentarze

STIGI dnia luty 08 2005 18:15:39
fajne sa te foty, jak by sie dalo to moglibyscie zamiescic te wszytskie zdjecia w jednej paczece rar(czy cus) bo zapisywanie kazdego po koleji to dluga robota :huh: (niektore osoby np. ja Z przymrużeniem okazbieraja foty z koncertow) i przy okazji fajnie by bylo jak by zostaly podpisane te zdjecia grupowe ksywkami
~dorothy dnia luty 08 2005 18:18:29
O rajciu ale wam zazdroszcze!!!!!!!!!!!!! superrr!!!!!!!!
~goGA dnia luty 08 2005 18:19:05
a ten filmik..bedzie dostepny Pokazuje język
~Matyou dnia luty 08 2005 18:49:13
A ja tam byłem, miód i wino piłem Szeroki uśmiech . Jak Sandra stanęła na barierkach, to udało mi się ją za ręke złapaćSzeroki uśmiech (niestety bardzo krótko)Kurczę, ale było cięzko tego dokonać Uśmiech. W ogóle Sandra na koncercie zbierała rózne rzeczy i na perkusję wieszała-m.in. flagę Francji i jakiś transparent.Było Git!
~Karina dnia luty 08 2005 19:16:44
jestem zmartwiona że ze spotaknia niema zdjęć z Sandrš hmmmm
~Tiara dnia luty 08 2005 20:29:47
goGa wybaczam!!!!!przeciez jestesmy zakochane w Sandrusi i GA wiec pomylki sie zdarzajaPokazuje język KAMAD powiedz cos wiecej na temat tego filmu i blagam powiedz czy bede mogla na nim zobaczyc i uslyszec NASICZKA????!!!!POZDRO!!!!!DLA WSZYSKICH!!
~Tiara dnia luty 08 2005 20:31:47
Ej czemu ucina moje wpisy??he??a z milosci do GA sie nigdy nie wylecze bo nawet gdyby byl lek na to i tak nie chce!!
~narva dnia luty 08 2005 21:33:47
porzšdne zdjećia Uśmiech
~Tiara dnia luty 09 2005 07:34:16
nom a Sandra wyglada siuperowo!!!KAMAD nawet przystojny koles z CiebieZ przymrużeniem okaJA gdybym dotknela kogos z nich to bym zemdlala na miejscu!!!
~Lenka dnia luty 09 2005 08:29:59
Hi, cool pics from Berlin! And you also hav nice GA Division T-shirtsUśmiech
Regards from Czech republic!Lenka Szeroki uśmiech

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.05 5,681,551 unikalne wizyty