Czerwiec 25 2026 04:14:34
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Premiera "Break The Line" i GA w TV

W poniedziałek (15.11.2004) miał premierę najnowszy singiel Guano Apes "Break The Line". Znalazły się na nim dwie nowe piosenki dotychczas nigdzie nie publikowane. W związku z premierą singla zespoł będziemy mogli zobaczyć w TV 18 listopada w takich programach jak:
18.11.04 / godzina: 17:00 / VIVAPLUS - 'Starchat'
18.11.04 / godzina: 21:00 / VIVA - „Sarah Kuttner – Die Show“
Postaram się nagrać i umieścić te wywiady na stronce.

Komentarze

~tiara dnia listopad 19 2004 19:37:29
SŁYSZELIŚCIE?! KONIEC GA!!!POWIESZE SIE!!!
~gambix dnia listopad 20 2004 10:06:25
to mozna zobaczyc na ihc oficjalnej stronie!! ..no ladnie ej..... oni sobie chyba jaja robia - wydaja nowy singiel i teraz mowia ze to juz koniec !!! no bezsensu!! dlaczego nie nagrali nowego albumu odrazu? :/
~narva dnia listopad 20 2004 11:19:15
Szok ale kicha tej co oni sobie myślą Smutek Henning myśli że jakiś tam projekt "pomidor" rozwiąze sprawe tej Pokazuje język bu :cry: Szokh:
~narva dnia listopad 20 2004 11:20:50
a gdzie Wy tam pempek widzieliście..?Pokazuje językmoże sie nie przyjżałamPokazuje język
~narva dnia listopad 20 2004 11:22:00
powieśmy się wszyscy może ich wtedy sumienie ruszy i wrócą Pokazuje język
~guanosik dnia listopad 20 2004 11:29:12
narva racja racja!!!!!!!!!!!!musimy sie powiesić!
ciekawe czy sandra jest wrażliwa i by ja to ruszyło???
jak chcecie pogadac to piszcie do mnie na gg 5253915
~GoGa dnia listopad 20 2004 12:01:04
..yak naybardziey yestem za..!! musimy sie powiesić.. 8) 8) yak oni nam to mogli zrobic... :cry: :cry: mogliby chociaz na pozegnanie zagrac koncercik w Polsce.. Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
~tiara dnia listopad 20 2004 12:18:27
Narva Sandra pokazała pempek gdy skończył grać zespół a Sarah chciała im zrobić zdjęcie ale oni nie chcieli podnieść koszulek i Sandra wtedy pokazała. Powieśmy sie na ich koncercie
~GoGa dnia listopad 20 2004 13:05:24
..te to kiedy yedziemy na koncert 8) 8)
KaMaD dnia listopad 20 2004 14:44:46
Oki, BTL mozna znowu sciagac.

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.09 5,681,701 unikalne wizyty