Czerwiec 25 2026 03:16:42
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Nowy singiel Guano Apes!!!

Guano Apes po ponad rocznej przerwie powraca z nowym materiałem. Nowy singiel o tytule "Break The Line" ujrzy swiatło dzienne 15 listopada 2004. Jest to dynamiczna piosenka, pełna energii, która prezentuje typowy styl Guano Apes z fantastycznym wokalem. Słowa utworu "Break The Line" są nowym hymnem zespołu. Wiadomość zawarta w nim to "Patrz przed siebie i nie oglądaj się za siebie" - to co zawsze prezentuje nam GA (nie pozostają w tyle i ciągle się rozwijają). Obecnie zespół realizuje teledysk w niemieckim mieście Norymbergia do nowego singla.

Komentarze

~GoGa <NaSic> dnia październik 20 2004 18:03:07
Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech o jak sie ciesze..Guano..Apes.... :love: znofu..pofracaja Szeroki uśmiech
~capsel_ dnia październik 20 2004 22:37:54
Nareszcie! Pokazuje język
~jajco0 dnia październik 21 2004 13:40:54
no wkacu cos siedzieje i bedzie cego słuchac Szeroki uśmiech pozdro dal wszystkich Pokazuje język
~gambix dnia październik 21 2004 13:47:42
yeaaaah!!!!! GUANO AAAPEEEES!!! yeaahUśmiech gdzie mozna sciagnac ta piosenke???? :roll:
~Sikora dnia październik 22 2004 10:07:26
n w koncuUśmiech ciesze sie ,ze bedzie cos nowego Uśmiech
no i czekam na nowa plytke Uśmiech
~zdzisia dnia październik 22 2004 12:55:17
yupi aj
~yetti dnia październik 22 2004 15:23:45
no zajebiscie kolejna porcja energii rozwali ten smetny hip popowy rynek!! hehehe <zaciera rece>
~Lechu dnia październik 23 2004 08:24:22
Hehe a niektórzy tutaj twierdzili, że to koniec GA 8)
Cały czas wierzyłem, że to bullshit i miałem rację !!! Szeroki uśmiech
Jeszcze tylko 3 tygodnie ... ^_^
~karolina dnia październik 24 2004 11:23:08
Dopóki sami nie powiedzš że to koniec zespołu to ja w nich wierzę... :love:
~patrycja dnia październik 30 2004 11:54:54
jaki koniec zespolu?? :eek: oni nie moga odejsc.maja za bardzo fajna muzyke,tylko mogli by wydawac wiecej plyt>4 plyty w ciagu 10 lat to troche malo no ale wazne ze sa.

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,607 unikalne wizyty