Czerwiec 25 2026 03:16:41
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Nowa oficjalna koszulka fan clubu

Zbliża się powoli termin wyjazdu do Czech na koncert Guano Apes, w związku z tym i ogólnie dużym zainteresowaniem koszulkę będziemy przygotowywać nową koszulkę dla fanów oraz zespołu. Zapraszam do udziału w rozmowie na temat wzoru koszulki za pośrednictwem [[url=http://forum.apes.pl/viewtopic.php?p=9469#9469]forum[/url]].

[b]Można już składać zamówienia na koszulkę klikając [[url=http://www.guanoapes.pl/koszulka_zamowienie.php]tutaj[/url]]. Zamówienia i wpłaty zbieramy do 25 czerwca włącznie, więc już mało czasu zostało.[/b]

[b]Termin zamówień i płatności został przedłużony do 30 czerwca

Lista chętnych została zamknięta - przystępujemy do realizacji zamówień[/b]

Komentarze

~Sick dnia maj 12 2009 15:36:17
jestem chętny.
Never Born dnia maj 13 2009 12:32:37
ja również
~lika dnia maj 13 2009 23:03:15
ja także Uśmiech
Mamba dnia maj 14 2009 11:47:34
Ja też chciałbym koszulkę.
~dorothy dnia maj 15 2009 14:09:42
ja również
Suzie dnia maj 16 2009 11:38:16
i ja i ja
muminek dnia maj 17 2009 11:01:29
ja biore Uśmiech
tynka dnia maj 17 2009 13:11:39
i ja biore Szeroki uśmiech hyhy
~zdzisia dnia maj 17 2009 14:22:09
bardzo chetnieZ przymrużeniem oka
niekochana dnia maj 24 2009 18:44:44
me tooo Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,605 unikalne wizyty