Czerwiec 25 2026 03:00:56
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Guano Apes na Woodstocku 2009

Prośby zostały wysłuchane. Guano Apes zagra na tegorocznym Woodstocku. Po rozmowach z Jurkiem Owsiakiem obie strony doszły do porozumienia. Jurek powiedział, że bedzie to specjalny koncert [url=http://www.guanoapes.pl]Guano Apes na Woodstocku[/url]. Wiec do zobaczenia rownież na Woodstocku!

Osoby zainteresowane wspólnymi wyjazdami na koncerty Guano Apes odsyłam na forum oraz na: [url=http://tour2009.apes.pl]http://tour2009.apes.pl[/url]

Komentarze

jenka dnia marzec 30 2009 15:21:57
tyle szczescia naraz? az ciezko w to uwierzyc, ale i tak sie ciesze i to jak Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech ]:->
~kassia dnia marzec 30 2009 21:23:54
a czy to już pewne jest czy jeszcze sprawa jest w toku?
~Hex dnia marzec 30 2009 23:16:27
Pewne ! Oprócz nich wystšpi inna gwiazda jakš jest Volbeat !
Szafran dnia kwiecień 01 2009 12:42:17
Zajebiście !!
~rewolucja dnia kwiecień 01 2009 14:21:01
o jeeeee, marzyłam sobie gdzieś w swojej małej główce przechodziło mi to przez myśl ale takie ziszczenie moich marzen? ;D cóż za wspaniała wiadomosc!
~Alka dnia kwiecień 01 2009 17:44:26
omfg lepiej być już nie może ! Guano na Woodstocku, Gwiazdka w środku lata ! xD to będą moje najlepsze wakacje Szeroki uśmiech
~samanta dnia kwiecień 01 2009 19:42:22
:huh: no to bedzie sie dzialo Z przymrużeniem oka
dzieki Kamad za mail Z przymrużeniem oka .
martyna dnia kwiecień 02 2009 11:47:34
ejj... ale na woodstockowej stronie nic o tym nie piszš...
martyna dnia kwiecień 02 2009 12:29:40
dobra. własnie widzialam wywiad z owsiakiem. Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech no to do zobaczenia kochani za 119 dni ^_^
~narya/natashka dnia kwiecień 03 2009 23:30:51
Gdyby ktoś dotarł do info, w który konkretnie dzień będą grać to bardzo bardzo proszę się tym podzielić-chcę wiedzieć ile dni z praktyk muszę się zerwaćZ przymrużeniem oka
Dwa marzenia spełnione w jednym roku...koncert PJ i GA, to by było coś Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech
Pozdro dla Was! 8)

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,531 unikalne wizyty