Czerwiec 25 2026 03:01:20
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Kolejny festiwal z udziałem Guano Apes

BENATSKA NOC w Czechach jest to kolejny potwierdzony festiwal, na którym zagra Guano Apes. Festiwal odbywa się w miejscu pełnym zieleni i ładnych krajobrazów, czyni go doskonałym miejscem na obcowanie z muzykš na łonie natury. Jest to atrakcyjniejsza opcja od Nova Rock dla fanów, bo bilety powinny oscylować w cenie 80zl (po przeliczeniu na polskie złotówki). Takie względy zadecydujš w jakie miejsce GA DIVISION zorganizuje wyprawę na koncert.

Bilety można zakupić [[url=http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_venue_tr?venue_id=694&code=TICKET&language=2]tutaj[/url]]

Komentarze

jenka dnia luty 24 2009 17:30:27
jestem za to lepsze niż Austria Szeroki uśmiech <jupi>
~Grozza dnia luty 24 2009 19:27:01
Dokładnie, miejsce chyba lepsze, bliżej Polski, łatwiejszy dojazd, bilet tańszy, Guano jako headliner festiwalu, a nie któraś tam gwiazda z kolei. Fajniejszą propozycją może już chyba być tylko ... koncert w Polsce Pokazuje język
niekochana dnia luty 25 2009 11:30:26
hehe nie mów hop, poczekajmy kilka dni na kolejna wiadomosc od Kamada ;P
~agata(gia) dnia marzec 06 2009 22:07:53
No to może się zdecyduje, tylko w jakim terminie jest ten koncert ?? Do Polski wracam 6 maja, więc wtedy dopiero będę mogła zdecydować czy się udać z wami. Miło mimo wszystko że doczekałam się dnia w którym będzie można ich jeszcze raz na żywo posłuchać.

pozdrawiam wszystkich Uśmiech
KaMaD dnia marzec 06 2009 23:02:14
GA gra 25 lipca na festiwalu. GIA nie no bez Ciebie nigdzie nie jedziemy, jedziesz z nami Pokazuje język. Ja jak cos juz bilety mam Uśmiech
~gacek dnia marzec 07 2009 13:52:14
siema! mógłbym sie do was dołaczšcyć?
KaMaD dnia marzec 07 2009 14:24:17
Na dniach ruszy specjalna strona poswiecona wyjazdowi do Czech. Kazdy bedzie mogl sie zarejestrowac, wpisac czym jedzie, czy ma bilety itp. Wszystko to ulatwi nam zgranie sie na wspolny wyjazd.
~agata dnia marzec 08 2009 21:00:22
może zadam głupie pytanie, ale gdzie taki bilet na koncert można nabyć??
jenka dnia marzec 09 2009 20:28:38
http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_venue_tr?venue_id=694&code=TICKET&language=2 tutaj mozna nabyc bilety Uśmiech
KaMaD dnia marzec 10 2009 23:10:08
Odnotowalem dotychczas 6 osob, ktore posiadaja bilety (o ktorych mi wiadomo, a to dopiero poczatek Uśmiech

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 5,681,535 unikalne wizyty