Czerwiec 25 2026 03:01:18
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Guano Apes Reaktywacja !!!

Fani Guano Apes czekali na tą wiadomość od ostatniego koncertu, czyli 20.02.05 i się doczekali. Nastąpiła reaktywacja zespołu Guano Apes w starym składzie. Pierwszy koncert odbędzie się na festiwalu "Nova Rock 09" w Austrii (festiwal odbędzie się w dniach 19-21.06.2009). Z Guano Apes zagrają m.in. takie gwiazdy jak Metallica, Slipknot, Limp Bizkit, Disturbed, Placebo. Planowany jest wyjazd na ten koncert (tak jak to miało miejsce z wyjazdem do Berlina). Zapraszamy na nasze strony w celu śledzenia na bieżąco informacji na temat GA. Mamy nadzieje, że nie jest to jednorazowa reaktywacja. Stay with Guano Apes!

Informacje o festiwalu: http://www.novarock.at/

Komentarze

~sikora dnia luty 20 2009 12:03:06
kul Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech
Tynka dnia luty 20 2009 12:37:34
Yeah! bosko! Szeroki uśmiech Szeroki uśmiechDDD
~Grozza dnia luty 20 2009 12:44:04
Nagroda za równe 4 lata czekania Szeroki uśmiech
jenka dnia luty 20 2009 14:27:24
ehh...super wiadomosc...wreszcieSzeroki uśmiech a jednoczesnie dolujaca Z przymrużeniem oka
~Polduz dnia luty 20 2009 17:30:09
Mistrz i kozak! jade :idea:
~Magda dnia luty 21 2009 08:57:05
Oby to nie był ich jedyny koncert Szeroki uśmiech
Szafran dnia luty 21 2009 11:36:52
Świetnie! Myślę że rozłąka i solowe poczynania muzyków, pozytywnie wpłyną na ich twórczość i jeśli doczekamy się albumu,będzie on arcydziełem. Nie jednokrotnie płyty reaktywowanych formacji stawały się perełkami i łączyły w sobie sporo geniuszu. Miejmy nadzieję że z GA będzie podobnie.
~sajmon dnia luty 21 2009 19:33:40
pojechałbym drugi raz, jednakże termin trochę sesyjny + obrona. damn it :/ Oby nagrali płytę.. oby takš w ich stylu, a nie w wersji indie-electro.
KaMaD dnia luty 22 2009 02:12:25
Sajmon damy rade. Z Berlinem tez wypadlo w trakcie sesji, dzien po koncercie mialem egzamin Z przymrużeniem oka
Heretica dnia luty 22 2009 15:38:26
a już myślałam że to tylko senne marzenie Szeroki uśmiech Mam nadzieję, że nagrają coś w ich starym, dobrym stylu. Tak trzymać!!!!

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.08 5,681,535 unikalne wizyty