Czerwiec 25 2026 03:01:06
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

t.raumschmiere feat. Sandra Nasic

Został już zrealizowany clip do piosenki "Very Loud Lullaby". Jest to utwór T.Raumschmiere'a (słynie z muzyki elektronicznej), w którym Sandra Nasic pojawia się gościnnie. Klip możecie pobrać klikając [[url=http://ch71.de/clips/traumschmiere.mov]tutaj[/url]] (aby ściągnąć plik naciśnij prawy przycisk i wybierz Zapisz element docelowy jako) (28 MB - format Quicktime). Piosenka "Very Loud Lullaby" jest singlem (premiera 23 września) promującym najnowszy album T.Raumschmiere'a o tytule "Blitzkrieg Pop". Pomimo, że jest to inny rodzaj muzyki niż GA piosenka przyciąga uwagę. Polecam

Komentarze

~Guanosik dnia wrzesień 24 2005 07:52:24
no nie spodziewałam sie tego po sandrze!!! Złość już tego nie komentuje ale sie zawiodłam :huh:
~goGA dnia wrzesień 24 2005 07:58:42
pf.
Guanosik.
cudo! :*
yh:> a czego się nie spodziewałaś po Sandrze?!
Ja w tym clipie niczego złego nie widzie! :love: :love: ^_^ ^_^
~nikusiaa dnia wrzesień 24 2005 08:48:18
Sandra sie zmieniła to fakt... ale mi i tak sie podobaUśmiech
~olGA dnia wrzesień 24 2005 11:03:28
Sandra to Sandra.. kocham jš jak zawsze :love:
faktycznie zmieniła się.. może nie na lepsze ale to przecież jej decyzja i musimy to uszanować ^_^
~Guanosik dnia wrzesień 24 2005 11:37:51
wszyscy skubańcy przeciwko mnie! :huh: ale i tak wygraliście bo też ją kocham.... :love:
spodziewałam sie gogusiu że wyskoczy w glanach po pachy i koszulku czarną ... było by ciekawiej Szeroki uśmiech
martyna dnia wrzesień 24 2005 11:47:27
ahhh... Sandra jest najsliczniejsza i najsłodsza! no w koncu moja idolka niiee? ^_^ mi sie i klip i piosenka bardzo podobaja ale mam nadzieje ze Sandra nie zrobi z siebie popówki no bo przeciez głos by sie zmarnowal(!Z przymrużeniem oka ale w tej piosence jest bardzo fajny ^_^ jak zwykle z resztš Szeroki uśmiech
~patrycja dnia wrzesień 24 2005 13:01:18
no zalamalam sie jak ja zobaczylam :cry: :cry: wydaje mi sie ze ona tylko tak wyglada na potrzeby teledysku bo jak by wyskoczyla z glanach to by troche nie pasowalo do niej.zreszta ona sama mowila ze potzrbuje zmian w swoim zyciu.wiec jedna jzu ujrzelismy. mi to sie ogolnie piosenka baaardz podoba
~Qbik dnia wrzesień 24 2005 17:27:44
pokazała nogi!! POKAZAŁA NOGI!!! święto, otwieram szampana!!!!
~guano_apes_fanka dnia wrzesień 24 2005 18:16:35
nareszcie :weirdo: ale.. :huh: zatkalo mnie.odrazu przed oczami stanał mi clip do LOTB.jakies to takie dziwne.. :s rzeczywiscie sie zmienila i to baardzo.i nie dziwi nie juz ,ze GA sie rozpadlo.. :eek: no coz..jednak jak juz mowiliscie ,to ciagle sandra.i kocham ja i ten clip..
~guano_apes_fanka dnia wrzesień 24 2005 18:20:15
i bardzo mi sie to podoba.. Pokazuje język bo to w końcu sandra..i mimo ,ze jestem zdziwiona..to..fajny ten clip ^_^ i sandra taka nowa :roll: :love:

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,531 unikalne wizyty