Czerwiec 25 2026 03:01:06
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Koniec Guano Apes ...

Dzisiaj odbędzie się ostatni koncert grupy Guano Apes. Kilka minut po 21.00 zaczną grać swoje największe przeboje w Braunschweig (Jolly Joker), aby po 23.00 zakończyć koncert i zamknąć rozdział muzyczny w swoim życiu zwany Guano Apes... Niestety po ponad 10 latach GA kończy działalność muzyczną. Sandra chce się wybić sama z projektem solo, reszta grupy, żeby nie pozostać bezczynnie angażuje sie w projekt "Tamoto". Może jeszcze kiedyś zatęsknią za sobą i stworzą znowu coś razem jako GUANO APES... Narazie pozostaje nam czekać na ich oddzielnie projekty i koncerty. Więc do zobaczenia na koncertach Tamoto i Sandry Nasic. W przyszłości planowane jest międzynarodowe spotkanie fanów GA (znowu ta sama ekipa co była w Berlinie - gorące pozdrowienia dla Daruda z Portugali, DJ'a z Holandii, dziewczyn z GA Maniacs ... i do zobaczenia :) ). Jeśli ustalimy coś więcej z fanami z innych państw napiszemy stosowne info na stronie.

Komentarze

~Roxana dnia luty 20 2005 09:22:37
BUUUUU, a ja chciałam isć na koncert do Niemiec, i myślałam że bedzie jeszcze w tym nowym tygodniu..Smutek(((((((((((((((((((((((((((((((, chyba zapłacze się na śmierć. Powiedzcie dlaczego oni nam to robią???? prosze jesli jako fani, będziecie dawać jakieś kroki, poinformujcie mnie i napiszcie.Pozdr
~Meg dnia luty 20 2005 10:23:09
eh jutro Guano Apes bedzie juz historia...no coz takie zycie :cry:
~patrycha dnia luty 20 2005 10:39:47
ale to juz dzis!! Złość o boze umieram!!!!!!!
~goGA dnia luty 20 2005 10:42:28
..dochodzi to do Was, bo do mnie..NIE!! :cry: :cry:
~Candy dnia luty 20 2005 11:19:10
TO STRAAAAAAAAAASZNE :cry: :cry: :cry:
~Nathalja dnia luty 20 2005 11:56:22
a ja myśle, że odwalą te solowe projekty i do siebie wrócą. stara miłość nie rdzewieje!!! ale wiecie co, nirvana tesh miala tylko 3 cd...
~guano_apes_fanka dnia luty 20 2005 12:46:53
:cry: chlip chlip....ale co tam...napewno jeszcze wrócš.. :unsure: szkoda ,że nie mogłam jechać 6 lutego do berlina :unsure:
~Ewa dnia luty 20 2005 12:50:53
Ja to cały czas przeżywałam, a teraz jak mam być szczera to mnie to pier** odwócić sie od swoich fanów... pieprzyc tš sytuację, muza była boska a Sandra mnie wkur*** bo na ostatnich koncertach nie wyszła do fanów, a chłopcy na krótki rękaw, może jej to wybacze...
~Nathalja dnia luty 20 2005 15:35:05
ej, no co wy... a moze mieli jakiś poważny powód? problemy osobiste? mogli sie rozejść z wielu... sandra miała jakieś problemy ze zdrowiem... :unsure:
~Candy dnia luty 20 2005 15:41:17
czekam na płytę Sanderki. Tylko to trzyma mnie przy życiu 8)

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,681,531 unikalne wizyty