Czerwiec 25 2026 03:00:38
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

COlumbiahalle !!! nasze fotki

Umieściłem dzisiaj kilkanaście fotek z koncertu, który odbył się w Berlinie. Wrzuciłem je na "szybko", więc narazie nia ma miniaturek i dłuższej relacji. Na fotkach możecie zobaczyć nas podczas spotkania z członkami zespołu jaki też koszulkę FC DIVISION, którą dostała Sandra od nas podczas koncertu (powiesiła ją pod perkusją :) ). Zdjęcia od numeru 180 dotyczą naszego spotkania. [[url=http://logan.dialogi.net/~smotage/images/columbiahalle/]ZDJĘCIA[/url]
Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa, więc zastrzegam sobie prawo do umieszczania ich na innych stronach bez mojej zgody (All Rights Reserved to KaMaD) !

Komentarze

~guanosik dnia luty 08 2005 15:29:06
zajebiscie zajebiste!!!!!!!!!!!!!!!!! Szeroki uśmiech
~goGA dnia luty 08 2005 15:48:37
o boshe.. Szeroki uśmiech Szeroki uśmiech zayebioza!! nie ma co zazdroszcze.. :cry: 8) Bardzo mily gest z ta koszulka..!! :love: :love: :roll: :roll: Rzadzicie!! :love:
~tiara dnia luty 08 2005 16:10:12
a dacie jakis film, a moze caly koncert??BLAGAM DAJCIE COS JA CHCE USLYSZEC SANDRE!!!!!!!!MOJA NAJWIEKSZA MILOSC!!!!!!!!!!!!!!I ZOBACZYC KOCHANEGO DENNISKA!!!!!!!!ICH KOCHAM NAJBAR
~tiara dnia luty 08 2005 16:13:31
a na ktoryms zdjecie widac ta koszulke??bo sie przygladam i nie widze, a ktos ma autograf Sandry??ktos jej dotknal??poczul jej odech na swoim ciele??odbija mi przez nia bo to wielka milosc!!!
~goGA dnia luty 08 2005 16:20:03
hahahahaa!! Tira spokoynie.. Pokazuje język masz Nasicomanie tak ya ya..musimy sie leczyc..czy na to yest lek.. ;p
~goGA dnia luty 08 2005 16:22:52
przesprzaszam..yak naybardziey..Tiaro..ze wczesnieyszym komentzarzu napisalam Tira Pokazuje język :s Podrawiam Uśmiech
jenka dnia luty 08 2005 16:40:26
Sandra niestety nie wyszła do nas Smutek nie mamy jej autografów buuu SmutekSmutek
KaMaD dnia luty 08 2005 16:46:39
Na fotce o numerze 170 jest koszulka pod perkusja. Heh zdeka przesadzacie z tymi emocjami, od nas wziela koszulke, mile uczucie i tyle Uśmiech. Usmiechnela sie. Henning pozowal mi do fotek hehe ale zamiast mu fotke zrobic to nakrecilem filmikZ przymrużeniem oka
niekochana dnia luty 08 2005 17:43:20
zjecia super, bliziutko stales Szeroki uśmiech super super super oj : ) genialne
~ImTheOne dnia luty 08 2005 17:51:34
Ja nic nie napisze, bo jak znowu cos glupiego napisze, to Kamil usunie Smutek Szkoda Smutek

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 5,681,527 unikalne wizyty