Czerwiec 25 2026 03:02:42
Nawigacja
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: KaMaD

News

Mamy już bilety na koncert

[align=center][img]http://guanoapes.bimber.pl/images/berlin2005/bilety_mini.jpg[/img][/align]Dzisiaj otrzymałem paczkę z Niemiec zawierającą bilety na koncert Guano Apes w Berlinie. Bilety zostaną rozesłane do poszczególnych osób z FC. Jesteśmy, co raz bliżej wyjazdu i samego koncertu GA w Berlinie. Jedno z największych przedsięwzięć FC, jakim jest organizacja wspólnego wyjazdu na koncert przebiega bez problemów. Po koncercie na stronie znajdziecie obszerną relacje opatrzoną zdjęciami. 5 Lutego (dzień przed wyjazdem) odbędzie się spotkanie w Warszawie fanów GA. Wiec, jeśli macie ochotę się zobaczyć z ludźmi jadącymi na koncert i innymi osobami kierującymi stroną fan clubu zapraszamy na spotkanie. Szczegóły na ten temat pojawią się niedługo na podstronie poświeconej wyjazdowi do Berlina.[[url=http://guanoapes.bimber.pl/images/berlin2005/bilety.jpg]duże zdjęcie[/url]]

Komentarze

~tiara dnia styczeń 15 2005 08:11:38
Ej a dacie jakis filmik??!!blagam ja chce zobaczyc Sandre!!!!!!!!!bo sie zalamie :cry: a moze ma ktos jakis koncert ktory moglby mi przyslac co???Ja kocham Guanosow a najbardziej Sandre!!!!!!
~tiara dnia styczeń 15 2005 08:16:25
nio i bawcie sie dobrze beze mnie, ale to szczegol :cry: przezyje...
~patrycja dnia styczeń 16 2005 09:50:43
ej ludzie bieście aparat i robcie zdjecia a potem je umieszczajcie tu bo jestem ciekawa jak ona teraz wyglada.najlepiej to nagracie koncert.caluski ale wam zazdroszcze kurde no!!!!!!!! 8)
~Ewa dnia styczeń 17 2005 03:51:34
No właśnie nagrajcie najlepiej, wyciagnijcie autografy :roll: Szeroki uśmiech koffam guanosow :love: :love:
~patrycja dnia styczeń 18 2005 07:20:06
ja najwiecej autografow.wezcie jeden dla mnie od Sandry.zaplace za niego tylko wezcie go dla mnie pliska!!!!!!!!!
~kluczyk dnia styczeń 18 2005 09:04:12
tak najlepiej to nagrajcie jakiś filmik i weżci mnóstwo autografów od wszystkich i love guano :love:
~Michał dnia styczeń 20 2005 23:30:46
ehh... fajnie macie!! zazdroszcze szczerze :roll: ja akurat 5 lutego mam 100dniowke ^_^
~yetti dnia styczeń 21 2005 11:20:10
no spoko aparacik napewno bedzie i to nie jeden :]
A u mnie 5 lutego gra Pidzamka!! Smutek akurat musialo sie pokryc z Guano no :/
~patrycja dnia styczeń 21 2005 23:37:41
jak tylko zaczne pracowac to zbieram kase na koncert Sandry jak juz bedzie grala solo. a ja 5 lutego bede sobie wlosy z glowy wyrywac ze mnie nie tam z wami.a wiecie o ktorej jest ten koncert??
jenka dnia styczeń 22 2005 02:13:36
koncert jest o 20:00 już nie moge sie doczekać Pokazuje język

Dodaj komentarz

Twój nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający


Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.07 5,681,539 unikalne wizyty